Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen szenvedés?

Figyelt kérdés
Minek szenvedek,ez az élet szar,még a családom sem szeret.Nem kaptam szeretet sem.Jó,ugy szokott puszilgatni,ölelni is,mizes mázassan.De pl alapvetö dolog sem volt meg,pl bizalom.Beakartam iratkozni táncra,nem hogy biztatott volna lebeszél,zongorázni,valami hangszeren is akartam volna,csak annyit mondtak ugy se menne.Fölösleges,nemneked való.Nem is ismert,honnét tudja,hogy mi való nekem.Az egy dolog,hogy a lánya vagyok.Meg mindig rám eröltette a döntését,ami ö neki,teljesn más vagyok,mi sosem értjük meg egymást,hogy mien lánya vagyok.Állandóan ezeket a dolgokat is mondta.Neki,soha sem okozok örömet,csak pl bosszuságot,rosszat.Könyörgöm,ha még a lánya vagyok,akkor még az izlésünk sem kell egyenie.Állandoan csak sirok.Kicsilányként is nem voltam nyugott,akkor már sok stressz ért.Külsömmel kapcsolatban is sokat stesszelte,probálok,nem igazán voltam szép,sokat is piszkáltak,nem voltak barátaim.Otthon voltam a négy fal kzött.Apám anyukája sem szeretet,apám egy alkoholista,ö sem foglalkozott velünk,mindenhonnét csak a bántások sorozata is ért.Pedig jó kislány voltam.felnött nöként azért járok itt,mert roszs volt az alap.röviden ennyi lenne,az életem.csak nem értem azt sem,hogy van két yemeke,anyámnak,és még is hasonló koru gyerekkel beszél,öket kérdezget mintha sajátja lenne,amikor nem kaptam semmi törödést sem töle,még is még olyanokkal beszélget aki jó szülei vannak.Rám sem ir az akivel beszélget az annyA,HOgy mi van velem.vagy más,sem a keresztanyám sem.nagyon fáj,hiába beszélek vele erröl,csak támad.Baszus mi zavarhatja,hogy nem végeztem föiskolát vagy mi?Fogadja l a lányát olyannak amilyen .Probálok jó nö lenni,de sok sérelmek értek,ugy veszem észre hogy romokba az életemNem akarom,hogy olyan barátom legyen,hogy akinek fizetek pl pszichologus.Jó lenne ,ha én is értékes ember lennék,és nem csak a azért legyek jó,hogy kihasználjanak.Nagyon fáj,hogy még mással beszélget,bassus én vagyok a lánya

2016. febr. 5. 07:47
 1/3 Költőnő? ***** válasza:
Pedig pszichológus kell, de ő nem a barátod.
2016. febr. 5. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Gondolom 20 is elmúlhattál. Bele kell ebbe törődnöd, hogy neked ilyenek a szüleid, nem tudsz ezen változtatni. Tegyél azért, hogy te jobb legyél,és nem az ő szemükben,hanem a saját szemedben.


Tudom ez nem vigasz, de hidd el,nagyon sok családban ez a helyzet,van ahol még rosszabb.


Kívánom, hogy érd el a céljaid,és majd neked biztos jobb kis saját családod lesz egyszer,akiket szerethetsz és szerető gyermeked is lesz :))))

2016. febr. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mondjuk, zongorára én se írattalak volna be. Inkább nyelvtan korrepetálásra.
2016. febr. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!