Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnék megbízni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék megbízni a páromban? Hogyan tudnám elfelejteni ezt az egészet és túl tenni magam rajta?

Figyelt kérdés

Egy éve vagyunk együtt, a kapcsolatunk nehezen indult, mert neki volt egy 9 éves kapcsolata és a kapcsolatunk elején kért időt, hogy lezárja a volt barátnőjèvel. Azt hittem, hogy májusban minden rendben van és,hogy csak én vagyok neki, hisz éjjel nappal együtt voltunk, együtt keltünk és együtt feküdtünk. Szeptemberben jött hozzám és, ahogy ide ért, rá pár percre megjelent a volt barátnője is a házam előtt azzal a címszóval, hogy mit képzel magáról a párom, hogy itt van, hisz nincs 10 perce, hogy elment tőle. Számon kértem, hogy ez valójában így van? A párom válasza az volt, hogy igen. Adtam neki esélyt, hogy megmagyarázza egy érthető magyarázatot kaptam rá. ( A szüleinek tartozott pénzzel és azt törlesztette havonta/két havonta). Nem adtam a nőnek a szavára, mert már a megjelenése elárulta, hogy milyen egy alpári nő. Nagyon fáj még mindig egy mondat a páromtól ,az hogy igen most jött el tőle... És nem tudom magam túl tenni ezen... Valahogy bennem van és nagy hagy szabadulni. Pedig én elég gyorsan le tudok mindent zárni, maximum 1-2 napig rágódok rajta aztán elengedem, de ezt valahogy nem tudom!

Szeretem a páromat és szeretnék megbízni úgy benne, mint régen mikor ez nem történt meg. Magamban már nincs bennem, ami történt úgy gondolom, hogy megbocsáltottam neki, de ott van az az egy mondat!

Nem szeretném elveszíteni!


2016. febr. 5. 09:31
 1/8 anonim ***** válasza:

Véleményem szerint nem jó hirtelen egyik kapcsolatból a másikba ugrani.Le kell zárni magunkban. Ő nem tudta még lezárni, nyilván a nő is esetleg zsarolja (ez már milyen, hogy utánamegy a nő oda Hozzád??).

Ki kellene raknod, döntse el, hogy mit akar, de ez a bizonytalan állapot nem jó sehogy!

2016. febr. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Egy pár héttel ezelőtt, kiderült, hogy a nőnek van már másik barátja, de akkor sem tudom magamban lezárni és elfelejteni azt az egy mondatát. A magyarázatához hozzá tette még azt is, hogy nem szerette volna azt, hogy tudjak róla, mert maga szerette volna lezárni. Felhívta előttem és elmondta neki, hogy nem akar többé vele foglalkozni, de ezek után is voltak sok sms-ek és telefonhívások, amiről szintén nem tudtam. Hogyan tudnék újra megbízni benne, mert tényleg szeretem és nem úgy, mint az előtte való párkapcsolataimban a férfiakat, kimerem jelenteni, hogy végre egy férfit úgy szeretek, hogy tiszta és őszinte az érzéseim iránta. Nem tudok neki hazudni, sem megcsalni őt, sőt egy férfira sem tudok rá nézni.
2016. febr. 5. 09:59
 3/8 anonim ***** válasza:

nyilván 9 év hosszú idő egy kapcsolatban, nem lehet olyan könnyen túl lépni rajta. én nem is jöttem volna össze olyan pasival aki nincs túl az exén.

de ha jól értem, ez májusban volt. azóta keresik egymást? mert ha azóta csak rád koncentrál, akkor nem értem mi a gond.

2016. febr. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"mit képzel magáról a párom, hogy itt van, hisz nincs 10 perce, hogy elment tőle."


Ha csak adósságot törlesztett a párod, akkor ez a számonkérés az extől több mint furcsa. Pláne, hogy ti együtt éltek, ha jól értelmeztem, de mindegy is, hisz egy pár vagytok.

2016. febr. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy 9 év az sok idő. De nem lehetett mondani kapcsolatnak az őveket, mert 9 év alatt, 5x aludtak együtt és szinte semmilyen kapcsolatban nem voltak. Az én volt kapcsolatom, ami 2 évig tartott lánykérés és gyerek vállalással együtt több minden történt, mint az ő 9 évükben. A kérdésem még mindig az, hogy tudom elfelejteni és megbízni benne? A kapcsolatom vele most elég labilis, mert sok minden össze jött mind a kettőnknek. Így eléggé eltávolodtunk egymástól és csak veszekedés van. Ő nem bízik meg bennem, mert mielőtt megismertem én még nem zártam le az előtte való kapcsolatomat. Így miközben neki ott volt a barátnője én vissza mentem a volt barátomhoz.(tavaly február) De 3 napig voltam vele és rá döbbentem arra, hogy az az életvitel nem az én életem. Így felkerestem újra a párom és megbeszéltük ez volt tavaly márciusban. Azóta kételkedik bennem, hogy mi van, ha újra megteszem. Mivel itt van a február így elég erősen benne van ez az érzés ,ami akkor történt.
2016. febr. 5. 11:21
 6/8 anonim ***** válasza:

na én totál elvesztem ebben a kérdésben. most akkor mivan? a kérdésben úgy állítottad be,hogy nem tudsz benne bízni a volt barátnője miatt. erre most azt írod,hogy te hagytad ott őt a volt pasidért a kapcsolat elején.

na meg 9 évig jár valakivel az ember és kb 5x aludnak együtt?:D nekem ez nagyon nem kerek.

remélem leírod értelmesen,hogy mégis mi miatt nem bízol a párodban?

2016. febr. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Tavaly januárban együtt voltam egy férfival ,de vele nem jöttem ki jól, mert elkezdett nőzni. Befejeztük a kapcsolatot és interneten elkezdtem ismerkedni a jelenlegi párommal. Februárban már úgy mondd sokat találkoztunk,egyutt voltunk de neki még ott volt a volt barátnője, aki miatt időt kért, hogy hagy zárja le vele normálisan. Én nem vettem komolyan őt, így vissza mentem a volt barátomhoz és vele voltam 3 napig. De rádöbbentem ,hogy az az életvitel nem fér bele az életemben. Így márciusban felkerestem a jelenlegi páromat és elmondtam neki, hogy miért mentem vissza hozzá a tudta nélkül és mit miért tettem meg. Ezek után pár hónapig minden rendben volt, persze sokszor a fejemhez vágta. Eltelt sok idő. És ekkor történt a szeptember, amit leírtam. Nem tudom feldolgozni, azt amit beismert. De szeretem és vele akarok lenni, de nem tudom elfelejteni azt az egy mondatát!
2016. febr. 5. 12:18
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem itt a kulcs az, hogy mit jelent pontosan, hogy "most jött el tőle". Mert ha tényleg csak annyit, hogy a szüleinek törlesztgeti a tartozást, akkor ez max. csak egy szerencsétlenül megfogalmazott/félreértett mondat.

Probléma akkor van, ha azt jelenti, hogy konkrétan a nőnél volt, és megcsalt vele (akár egy, akár több alkalommal).

Furcsa, hogy pont ezt nem tisztáztátok; vagy ha igen, akkor nem tudom, miért nem írtad le.


Egyébként nagyon hasonló szituban voltam én is: nálunk a párom is ludas volt (mert tényleg összeállt újra az exével a hátam mögött); de az a retek nő meg hazudozott össze-vissza, amikor idejött "kitálalni", vélhetően azzal a szándékkal, hogy minket teljesen szétszedjen. Pedig neki is volt már új kapcsolata, tehát tkp. csalta a hapsiját a párommal; akit meg nem mellesleg az előző exével csalt évekig, amikor még együtt voltak...

Ha valami hasonló stílusú kurtizán a párod exe, akkor egy nagyon őszinte beszélgetés, tisztázás után döntsétek el, hogyan tovább. És ha folytatni akarjátok, akkor "fogjatok össze", és ne engedjétek, hogy a nő bármikor is belerondítson a kapcsolatotokba. Persze ez esetben a párodnak nagyon ott kell lennie, hogy meg tudj bocsátani, és helyre tudjon állni a bizalom köztetek.

2016. febr. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!