Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket milyen gyakran visz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket milyen gyakran visz el a párotok kikapcsolni szórakozni kettesben?

Figyelt kérdés
Az lenne a problémám hogy 4 hónapja élek távkalcsolatban a párommal. Ő 27 és 22 évesek vagyunk. A távból adódóan meg a munkánk miatt csak hétvégén tudunk együtt lenni,ő pesten él én viszont vidéken. Sokszor említettem már neki hogy szívesen megismerném Budapestet a látnivalókat mondtam neki hogy karácsonykor az adventi vásárt nézzük meg,de ő erre füle botját se mozdította. Aztán ugy 2 hete kikeltem magamból és elmondtam neki hogy imádok vele otthon ülni és a tv.t bámulni,viszont fiatalok vagyunk mozduljunk ki valamerre,ne csak a 4 fal között üljünk. Szeretném azt hogy menjünk a budai várba pl...és hozzátettem nekem nem az kell hogy költsön rám,hanem az apró figyelmesség,tudja hogy nekem minden új itt Budapesten. Erre ő vette a lapot és aznap este el is vitt sétálni de csak a környező utcákban lófráltunk....meg történt az az eset hogy mondtam neki hogy mire megyek várjon gyertyafényes vacsival,erre meg is csinálta de kaja nélkül,úgy képzeljétek csak megterített :D Olyan mintha mindent kényszerből csinálna,nem érzem azt hogy meg akarna lepni :/ ami nekem fontos lenne,mert fordított esetben ha ő lenne vidéki azt se tudnám mit mutassak meg neki milyen nevezetességeket....nem hiszem hogy 27 évesen nem tudja hogyan kell levenni egy nőt a lábáról. Ti mit gondoltok erről? Vagy tűrjem hogy már most 4 hónao alatt olyanok vagyunk mint akik már vagy 40 éve házasok :D Beszéltem vele erről de nem lett nagy eredmény.
2016. febr. 5. 15:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Ezek szerint lesz**arja.
2016. febr. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Mi szinte minden alkalommal, ha találkozunk, csinálunk valamit (föleg hétvégén, amikor biztos, hogy együtt vagyunk), nekünk ez kell mindkettönknek. Az otthon ülés néha-néha jó, de nem értem, hogy lehet mindig csak úgy lenni. Valakinek ez megfelel, hát legyen..de ha neked nem, és neki igen, az elég baj, talán nem illetek össze.
2016. febr. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Mondtam is neki hogy igen jó néha napján otthon lenni és semmit sem csinálni. Viszont amíg fiatalok vagyunk addig menjünk már valahova. Ha pár hónap alatt ez van,mi lesz ha évek múltán is együtt leszünk :/ Így laposodik el sok kapcsolat véleményem szerint :(

Vagy lehet ő arra gondol hogy mindig pént kell költeni,de én nem a pénzére vágyom hanem sok közös programra amire szívesen emlékezünk vissza :)

2016. febr. 5. 15:22
 4/20 anonim ***** válasza:

Biztos vagy benne, hogy szeret téged?

Nem szeretnélek megbántani, de nekem ebből nem az jön le...

2016. febr. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Férfiként ez az én feladatom.....

Úgy havi 2-3 alkalommal, nyáron talán többször is.

37F

2016. febr. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Szeretni úgy gondolom szeret,ki is fejezi sokszor mondja hogy szeret,meg kis gondoskodó (csinál teát,kávét,segít a házi munkában is). Csak ezt a részét nem értem miért nem szervez közös programot? :/ Azt még el kell meséljem az egyetlen kikapcsolódásunk egy mozi volt,ahol azt mondta válasszak én filmet,erre mondtam neki hogy mivel meg akarja nézni a star wars 7 et elmegyek vele. Megnéztük nagyon hálás volt hogy áldozatot hoztam,csak ha én képes vagyok kompromisszumra ő miért nem?
2016. febr. 5. 15:30
 7/20 anonim ***** válasza:

Sétálni és nézelődni pénz nélkül is lehet, tehát sztem itt más a gond.

Mi 40+ vagyunk, de eljárunk, társaságba, ha jó idő van, kirándulni, vagy kártyázni, mikor mihez van kedvünk.

2016. febr. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Akkor hogyan értessek meg vele hogy nekem kicsit több kell,és fektessen beke fele annyi energiát ebbe a kapcsolatba mint én?!
2016. febr. 5. 15:33
 9/20 anonim ***** válasza:

Mi havonta 3-4 alkalommal szerintem eljárogatunk ide-oda. :)

Nem kell nagy dolgokra gondolni, séta, mozi, ilyesmi, télen például kimegyünk a karácsonyi vásárba és csavargunk, nézelődünk egyet, iszunk egy-egy pohár forralt bort, vagy valamit. :) Aztán nyáron jöhet a fagyizás, vagy egy-egy sütemény valami kis cukrászdában, ha épp úgy van. Színházba évente mondjuk 1-2 alkalommal jutunk el, termálfürdőbe 3-4 alkalommal. Állatkertbe viszont nagyon szeretünk járni, oda minden évben megyünk legalább egyszer-kétszer. :)

2016. febr. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Én is valami ilyesmire gondolnék :)De neki úgy látszik elég annyi ha ott vagyok és játszom a konyhatündért
2016. febr. 5. 15:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!