Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A jelenlegi helyzetben okos-e,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A jelenlegi helyzetben okos-e, hogy kéthetente elmegy csikungra ( olyan, mint a jóga), hogy tudjon még fejlődni?

Figyelt kérdés
Az eset bonyolult: Én kb.1 éve ataxiás lettem, az okot folyamatosan vizsgálják.Ez azt jelenti, hogy mozgás problémám van, nem működik a lábam, a kezem, a beszédem.Mindennap hátra esek még két kézzel erősen kapszkodva is, félek minden eséstől.Jobb eset az 1 év mire újból tudok járni. Páromat 2 éve megműtötték daganat miatt, a daganat nem tért vissza, az eredményei jók, a daganat már a múlté, ő viszont még ugyanúgy retteg a haláltól, mint akkor. Mindent megtesz annak érdekében, hogy még egyszer ne fordulhasson elő. A kérdés az a jelenlegi helyzetben okos-e, hogy kéthetente elmegy csikungra( olyan,mint a jóga), hogy tudjon még fejlődni? Amit itthon is rendszeresen gyakorol az egészsége megőrzése érdekében. Az egyetlen vigaszt az nyújtja ha munka után hazajön. Ha elesek, akkor nem lát, hall senki, tehát totálisan egyedül vagyok. Úgy érzem, amikor bajban volt, akkor vele voltam, most meg nekem kell a segítség, de aznap este 10-kor jön csak haza.

2016. febr. 5. 18:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Magával a tevékenységgel nincs baj, egészséges dolog gondolom én (nem ismerem ezeket a jóga-dolgokat). A kérdést átvizsgálva úgy érzem a Te gondod inkább az, hogy Téged hanyagol el ezzel a tevékenységgel, úgy érzed.


Ezt vele mindenképp meg kell, hogy beszéld. Ő is retteg ne feledd... Nem tudja otthon elvégezni ezeket a gyakorlatokat...? Az lenne a jó megoldás, otthon "jógázna" és ha épp szükséged van rá, akkor felfüggeszti az időre. Aztán folytatja. Viszont azt - bármennyire is szomorú - nem várhatod el, hogy őrt álljon melletted - ez túl kemény feladat egy szintén komoly betegséggel küzdő embernek.


(Remélem nem valami lehúzósdiba keveredett szegény :( ).


Sajnállak benneteket emiatt a helyzet miatt... Nehéz lehet a betegségek terhét viselni ilyen fiatalon :(


Remélem megtalálják a megoldást az orvosok a Te problémádra, ő pedig fel tud épülni ebből a rettegő állapotból...

2016. febr. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezt jó lenne vele megbeszélni, nagyon jó dolog, hogy törődik saját magával, de magyon könnyű átesni a ló túloldalára, ha te nem beszéled meg vele, ő nem fogja látni a helyzetet.
2016. febr. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Két hetente egy alkalom. Én nem látok ebben semmi kivetni valót.

Talán neki is egy fajta kikapcsolódás is .

Szerintem ne zsarold lelkileg, ezt ez egy napot kibírod. Azért említettem a zsarolást ,mert ahogy feltetted a kérdést , érződik, hogy szerinted nem kéne elmennie.


Valóban nem állhat őrt minden pillanatban,hiszen amikor dolgozik, ugyan úgy eleshetsz ,és akkor is egyedül vagy.


Gondolom, hogy ilyenről beszéltetek, illetve valami megoldást kitaláltatok, hogy amikor egyedül vagy , és elesnél ,és ebből komolyabb problémád adódna valakit valamilyen formában értesítsél.

2016. febr. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A legtutibb az lenne ha te is mennél vele csikungra.
2016. febr. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Most komolyan azt a kéthetente pár órát sajnálod az egészségétől? Ritka önző ember vagy. Ha 24 órás felügyeletet akarsz fogadj ápolót.
2016. febr. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!