Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van esély a jövönkre nézve?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély a jövönkre nézve?

Figyelt kérdés
Szóval barátnőm szakított velem így 2 hónap után borzalmasan maga alatt van es kozel all a depressziohoz, azt mondta szeret de most nem képes kapcsolatban lenni mert nem tudna boldog lenni mellettem ami nekem nagyon szarul esik. Szóval azt beszéltem vele hogy érettségi után meg a sok stressz elmenetele után elhívnám egy ismét első randira, azt mondta lesz reményem a jövőben nála kapcsolat téren, és hogy attól függ milyen barátok maradunk vagy milyen kapcsolatban ebben az elkövetkező pár hónapban. Már 2szer kérte tőlem egyébként hogy ne várjak rá hanem nyugodtan ismerkedhetek/ismerkedjek másokkal is, hátha ez csak egy hirtelen fellángolás köztünk de amúgy nincs semmi. Szóval gőzöm sincs reménykedjek-e vagy felejtsem el, én azt tudom hogy nem tudnék a barátja maradni a jövőben ha nem jönnénk össze megint, mert nagyon mély sebet okozott. Minden percben eszembe jut és nagyon fáj az amit tett, de érthető mert nagyon nagy családi gondok vannak náluk.

2016. febr. 5. 22:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Esély van, csak kérdés, hogy mennyi. Meg hogy aztán bejön-e vagy sem. Senki nem fogja tudni megmondani neked a tutit sajnos.

Azt tudom javasolni, hogy gondold át vagy beszéljétek meg, hogy tényleg a családi gondok miatt szakított-e veled, vagy ez csak ürügy. (Normális esetben szerintem baj esetén a párjára "támaszkodik" az ember, ha lehet, a másik fél pedig segít, ha tud. Ha másképp nem, lelkileg támogatja.)

Ha tényleg csak arról van szó, hogy rosszul kezeltétek a problémát, akkor tanuljatok ebből.


Ha nem működik a dolog, akkor várj ki. Foglald el magad, próbálj meg nem ezen rágódni állandóan, és pár nap vagy hét után remélhetőleg letisztulnak benned is a dolgok. Lehet, hogy rájössz, hogy nem is akarod folytatni, és/vagy ő jön rá egyértelműen. Ellenkező esetben meg ennyivel is kevesebb idő lesz hátra az érettségiig...

2016. febr. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Sok rossz tapasztalat után tudok neked most írni .

Ez az egyik legrosszabb szituáció amit most felvázoltál a kérdésedben .

Ha szakított veled de közben nagyon maga alatt van az azért nem jó mert ebből így amolyan " se veled se nélküled " dolog alakulhat ki ez meg a legkárosabb az egészben .

Én csak annyit tudok neked tanácsolni hogy légy nyitott a világra és minden másra tehát ismerkedj és ne vegyél el magadtól semmi lehetőséget ha adódik .

A lényeg hogy ebből a szituációból mozdítsd el ezt a " kapcsolatot " . Ha a barátnőd eltávolodik tőled a jövőben akkor is csak az történik ami amúgyis is történt volna . Ne erőlködj túlságosan de éreztesd hogy ott vagy ha kellesz csak tényleg ne vidd túlzásba mert bár nem ismerem őt de véletlen nehogy az legyen hogy amolyan talonnak és biztos pontnak használjon .

Sokadrészt pedig ha úgy érzed nem tudnál a barátja lenni akkor állj elé mondd meg neki hogy inkább felejtsétek el egymást , kívánjatok sok szerencsét és kész , ez a legtisztább . Családi és egyéb gondjai mindenkinek vannak hidd el erre nem lehet fogni egy ilyen szitut ! Csak okosan ;)

2016. febr. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!