Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, ha igy reagálok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha igy reagálok arra, ha a párom focimeccsre akar menni?

Figyelt kérdés

Sziasztok.A barátommal lassan másfél eve vagyunk együtt.Tavaly nyáron kimentem egyetemi szünet alatt 2 hónapra külföldre dolgozni.Mi távol voltam,megcsalt.Hazajöttem,nem mondta el,de kiderült mégis.A magyarázat az volt,hogy nem jelentett semmit,sajnálja,és csak egy részeg görbe este eredménye.Én megbocsájtottam.Nem akarom ragozni.A lényeg,hogy májusban végzek,aztán novemberig szeretnék ujra kimenni külföldre,pár hete azt mondta,jobb lenne ha együtt mennénk ki,mert nem tenne jót a kapcsolatunknak az,ha távol lennénk olyan sokat.Én örültem,hogy komolyan gondolja.Van egy terve,hogy létrehoz egy céget,vállalkozó az épitkezésben.A minap előállt azzal,hogylehet jobb lenne ha itthon maradna és azzal foglalkozna,mert el szeretne már letenni valamit az asztalra 32 évesen.Megkérdeztem,hogy és akkor velünk mi lesz.Azt mondta,hogy nem akar szakitani..Amugy itt lakik nálam jelenleg,mert itt van munkája,ahol én járok egyetemre,albérletben.Arra is gondoltam,hogy csak ezert van velem,mert van hol laknia,van mit egyen,akivel összebujjon,stb..Nagyon kedves,bármit megcsinál..mégis ugy érzem,hogy nem lesz jó vége,és csak érdekből teszi.A focimeccs úgy jön képbe,hogy junius 10 én talán Párizsban lesz egy nagy nyitómeccs.S a barátai hivták.Ő egyből le okézta a dolgot.(Én junuius 2 án indulok ki Nemetorszagba)Nos,a tegnap felhivta egy idősebb bácsi,családi jóbarát,hogy ő is szeretne menni.A facebookján olvastam,ahogy irta a haverjának,hogy ő nem örül annak,hogy az öreg is megy,mert nem is a foci a lényeg,hanem a szórakozás,s akkor meg kellene viselkedni is..és most le akarják az öreget passzolni.A barátja nagy nőcsábász,csalja a barátnőjét is..Arra gondolok,hogy mik történnének ott,elmennének sztriptiz bárba,talán még mást is csinálnak azokkal a nőkkel ..Neki nem szóltam még semmit arról,hogy érzek.Mit tegyek?Csak túlreagálom? Normális válaszokat kérek.Köszi.

23-L


2016. febr. 6. 11:21
1 2
 1/13 rrrrrreennnnn ***** válasza:
100%

Normàlis vàlasz:

32 évesen màr rég le kellett volna tennie valamit az asztalra.

Akkor ott kellett volna hagynod, amikor megcsalt.

Naponta gondolja meg magàt, hogy kimegy veled, aztàn mégsem... Egy normàlis férfi hatàrozott, lehet rà alapozni, tervezni vele.

Itt rég nem a focimeccs a probléma, ezt te is tudod jòl...

2016. febr. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Noblesse Oblige ***** válasza:

Tudod itt a másik fél most jelentéktelen. Azt mondod megcsalt, de megbocsátottál. Nem, nem bocsátottál meg. A tüske ott maradt. Csak azt mondod, hogy spongyát rá, de nincs ott. Nincs meg a bizalom igazán! Arra meg stabil kapcsolat nem épülhet!


Az a baj, hogy az emberek többsége nem látja be azt, hogy az élet nem a rohadt Nagy könyv! Nem egy olyan férfi van akivel le lehet élni az életet. Ez a kapcsolat is tart ameddig tartania kell. Ha tovább akkor szenvedéstörténet az egész! Amikor elment a bizalom akkor már nem is igazán beszélünk kapcsolatról, csak valami hattyútáncról, ami színtiszta agonizáció! Ha sikeresen felfogod, hogy ez már rég nem egy párkapcsolat, mert te örökösen félni fogsz, és túlagyalsz vagy túlkombinálsz (az mindegy hogy jogosan-e) akkor ott már csak a végjáték van. Előbb utóbb megunod, és ennyi.

2016. febr. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
49%

Ha meg akar csalni, akkor akkor is megcsal ha szetizgulod magad rajta.

Masreszt Parizsban az olyan sztriptizbarokban ahova az atlag turistak jarnak (Pigalle) nem igazan van szexre lehetoseg max nyalcsorgatasra. Ha tobbet szeretne, akkor mashova kell mennie. De ebben az esetben is az nem lesz tobb mint egy aktus, nulla erzelemmel.

Speciel en nokent inkabb elfogadnam ha a ferjem sztriptizbarban vagy szexklubban, normalis rendezett keretek kozott elne ki a szexualis fantaziait, mintsem egy masik novel akibe azt hiszi hogy szerelmes (pedig csak az ujdonsag varazsa hat...) es kesobb "lecsereljen" ra...

2016. febr. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem te érettebb nő lennél 23 évesen, mint "az" 32 évesen. De ha akarsz mellette még szenvedni, nyugodtan. Bár nem tudom, kinek kell egy megbízhatatlan gyerek 23 évesen.

22L

2016. febr. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
borzalmasan fogalmazol.
2016. febr. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Fájó olvasni a hozzászólásokat.Ugyanakkortudom,hogy igazatok is van.S azt is tudom,hogy ha ma meghozom azt a dontést,hogy szakitok vele,összeszedia cuccait,azt monja majd,hogy tudja,hogyjobbat érdemlek,és megérti ha igy döntök.Viszont ha kilép az ajtón,lehet sosem látom többet,és borzasztóan fogok szenvedni,mert szeretem..
2016. febr. 6. 11:59
 7/13 A kérdező kommentje:
sajnálom ha valakit zavar,ha véletlenül nem nyomom le rendesen a spacet,és valakit zavar.Szerintem nem helyesirási versenyen vagyunk,hanem egy olyan oldalon,ahol az emberek tanácsokat adnak egymásnak.Persze,én is jobban oda figyelhetnék.
2016. febr. 6. 12:01
 8/13 opened paradise ***** válasza:

Megcsalt és még vele vagy.

Aki hülye,megérdemli,már ne is haragudj...

Bőven van okod féltékenykedni.

2016. febr. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
viszont a fő kérdésen nem változtat. .. MINDENKI FRANCIAORSZAGBA fun zoneba találkozunk!
2016. febr. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A lényeget már leírták többen, viszont igen jól döntesz ha szakítasz. Legyél erős és ne hagyd hogy érzelmileg zsaroljon vagy bármi oknál fogva meggondold magad! Komolyabb férfi kell melléd nem egy ilyen!
2016. febr. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!