Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kíván=nem szeret?

Figyelt kérdés

Létezik,hogy egy férfi heti 1x vagy maximum 2x kívánja a szexet? Nem rég költöztünk össze, megkérte a kezem. Mindent megad nekem,de az együttlétek...nagyon ritkán van. Sokszor csak azért,mert én kezdeményezem.

Megcsalni remélhetőleg nem csal,amikor dolgozik időre hazaér,ismerem a munkatársait a főnőkét.Amikor meg nem dolgozik és nem vagyok itthon,akkor a nagyszüleimnek segít vagy a szüleimnek. Nem megy el sehova nélkülem..de nekem ez nagyon rosszul esik,hogy úgy érzem nem kíván,mint nőt.

Adok magamra,26 éves fiatal lány vagyok,aki ápolt és törődik a külsejével. Nem vagyok vékony,de kövér sem,de van rajtam mit fogni azért. Már arra is gondoltam,hogy az zavarja,de amint neki álltam edzeni vagy ilyesmi veszekedett velem,hogy ő nagyon vékonyan nem szeretne meg ilyesmi. Mindennap összebújva nézünk filmet vagy beszélgetünk,de nem nyúl hozzám..tegnap is már sírva aludtam el. Ha bevetek tipikus női praktikát az beválik,akkor azonnal lerepül minden,de belefáradtam,hogy mindig én kezdeményezzek. Nőnek is szeretném érezni magam és nem csak azt,hogy folyamatosan küzdök az együttlétekért.

Nekem ő az első párkapcsolatom,így nincs viszonyításom és sok tapasztalatom,de a barátnőimnél szinte naponta van,mert a pasijuk igenis akarja.

Ti egy ilyen kapcsolatban mit tennétek? Próbáltam már nem egyszer megbeszélni,de ha például felhoztam emiatt,hogy akkor szakítsunk tiszta ideges lett meg öngyilkos lesz meg akkor olyan pasim lesz,aki félre dug és stb...Kérlek valami okosat mondjatok erre. :/ Én is nő vagyok és igényelem,hogy úgy is bánjanak velem...ne pedig én hódítsam meg mindig. :(


2016. febr. 6. 15:06
 1/6 anonim ***** válasza:

ez nem igaz ...

sajnos én is kifogtam egyszer egy olyan pasit akinek bőven elég volt havi 1-2 alkalom

nekem is kétségem volt, de ö ilyen neki ennyi szex elég

tény h nem tartott sokáig a kapcsolat 3 évig bírtam végül szakítás lett a vége

2016. febr. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de tiszta bolond vagy... emiatt sírva elaludni?! Jesszus! Nem TÉGED nem kíván, hanem a SZEXET nem kívánja. Ill. kívánja, csak nem olyan sűrűn, mint te, heti 1-2 szex még bőven normális kategória. Te tényleg csak akkor érzed magad nőnek, ha épp d.gnak? Ne már... Azért egy egészséges párkapcsolat nem abból áll ám, hogy d.gunk, mint a nyulak. Beszélgetünk, összebújunk, sétálunk, programokat szervezünk... satöbbi, estig sorolhatnám. Nyilvánvaló, hogy nem illetek össze ezen a téren. Ez nem azt jelenti, hogy dobd ki, de meg kell beszélnetek, és találnotok kell valamiféle kompromisszumot.

Én a párod megfelelője vagyok a saját kapcsolatomban (mindig én kívántam kevésbé a szexet, és nagyon-nagyon nehezen értem meg azt, hogy valakinek a szex ennyire központi dolog lehet, és ennyire ettől tesz függővé dolgokat... mások vagyunk :)), és úgy érzem, szólnom kell Neked, hogy állj le. Nálunk fél-egy évig ment ebből a huzavona, de ne tudd meg... a végén egy utolsó, undorító, szexmániás perverz szemétládának láttam a páromat, azt az embert, akivel összekötöttem az életemet. Ha hozzámért, összerándultam, esténként gyomorgörccsel feküdtem le mellé, hogy "biztos megint szexelni kell", a végén már kerültem, órákig pepecseltem a fürdőszobában, hogy elaludjon, mire beérek... na aztán jött az "oké, keféljünk, csak ne hisztizz"... pár hónap után rosszul voltam az ilyen együttlétektől, már attól is, ha hozzá kellett érnem... és ezt egyedül ő érte el, hogy így érezzek. Ugyanígy kezdte, ahogy Te. Kérlek, ha nem akarod, hogy rámenjen a kapcsolatotok, akkor jegyezd meg: nem TÉGED nem kíván, hanem a SZEXET. Ez nagyon nagy különbség. Próbáld megérteni, ha nem megy, vegyél vibrátort (tényleg, nem vicc), néha használd azt, ha már nagyon nem bírsz magaddal... de ha ezt nem próbálod meg megérteni és elfogadni, akkor ugyanígy fogsz érezni x idő múlva is, és szépen rámegy a kapcsolatotok. Remélem, nem így lesz... :(

2016. febr. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a hozzászólásokat eddig. Utolsó megfogadom a tanácsod..ez nagyon elgondolkodtatott,amit írtál.Köszönöm
2016. febr. 6. 16:33
 4/6 anonim válasza:

Nem minden pasi egyforma szerencsére. Heti 1-2 alkalom szerintem is normális.


A nők nagy része meg épp amiatt szenved, hogy nem tud semmit megbeszélni a párjával, vagy csak úgy összebújni. Szerintem inkább értékeld, hogy a te pasid ilyen.


Ha tényleg csak ennyi a probléma vele, akkor ülj le normálisan megbeszélni, hogy mi az oka. Lehet most csak ilyen időszaka van, ő is fáradtabb vagy feszültebb. Fel is lehetne dobni a szexuális életeteket valamivel, biztos az is tetszene neki, és érdeklődőbb lenne.

Ha végképp nem változik a dolog, akkor ott vannak még az alternatív megoldások...(pl amit az előttem lévő is írt)


Egyébként ha komolyan szakítanál vele CSAK emiatt, akkor én a helyedben elgondolkodnék hogy valóban szeretem-e, és hogy tényleg ő az igazi.

Már csak azért mert, HA egy pasi hagyná el ilyen miatt a barátnőjét, rögtön meg lenne bélyegezve azzal, hogy nem szereti eléggé a párját, és mekkora szemétláda.


Na de a lényeg, hogy nem leszólni akartalak, csak beszélgessetek inkább mielőtt meggondolatlan dolgot tennél! :)

2016. febr. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezert nem megyunk hozza, jegyezzuk el magunkat az elso pasival egesz eletunkre. Mert kesobb ez csak rosszabb lesz, mert nem illetek ossze. Ezen nincs mit ragozni.
2016. febr. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is köszönöm a másodiknak. Elgondolkodtatott.
2016. febr. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!