Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek egy ilyen kapcsolattal?

Figyelt kérdés
2 éve költöztem fel egy meló ajánlat végett Pestre, összejöttem az egyik kolléganőmmel, akivel már 1 éve együtt is élünk és az eljegyzés is szóba jött, tehát komoly a kapcsolat. Ugyanazt a munkakört végezzük, csak más részlegen, tehát nem együtt dolgozunk. A probléma ott van, hogy minden hétvégén veszekszünk, de csipp-csupp dolgokon. Semmi értelme az egésznek, de mindig arra fogja, hogy nem figyelek rá, ami nem igaz, sőt inkább ő nem hallja meg, amit mondok neki és ebből van a legtöbb vita. Nagyon heves. Sokszor, ha hozzászólok, olyan agresszíven válaszol, mintha az ellensége lennék. Kértem, hogy változtasson ezen, mert ilyenkor úgy érzem, hogy nem vagyok fontos neki és zavarom. A másik oldalról viszont tudom, hogy nem igaz, mert pl karácsonyra blu-ray szettet kaptam tőle, de akkor sem értem a problémát. Rohadtul zavarnak a veszekedések és hiába próbálok mindent megtenni érte, változtatni, úgy érzem ez nem elég. Próbálok kedves lenni és odafigyelni rá, de a hétvégi veszekedések után már inkább azon gondolkodok, mit tegyek másként, hogy ne legyen olyan helyzet, amin összeveszünk, de végül ezt sem tudom elkerülni. Mivel csak a meló végett költöztem Pestre eléggé egyedül vagyok itt, a munkatársaimon -akikkel nem igazán találkozunk munkán kívül- és rajta kívül senkim sincs itt. Ezt is próbáltam vele megértetni, hogy csak miatta vagyok még itt, mert amúgy a munkám se álmaim munkája, de ezt meg zsarolásként értelmezte. Nem akarom elhagyni, mert 70%-ban boldoggá tesz, de ezek nagyon zavarnak, de nem tudom mit tegyek, vagy mi az, amit elrontok.

2016. febr. 6. 17:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát öregem, ezt a mondatot szeretném pólókon árulni: "Nem akarom elhagyni, mert 70%-ban boldoggá tesz"

Megadod a hozzájárulásod mondjuk 30%-ért a profitból?

2016. febr. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 RRR ***** válasza:

mivel nem érzed jól magad vele és nem is látsz esélyt arra ,hogy rendeződjön ez


tehát nem sok jövője van az egésznek

2016. febr. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Gondolom a 70%-ot úgy érti, hogy hétköznap teszi boldoggá, hétvégén meg áll a bál, bár tényleg elég hülye megfogalmazás.
2016. febr. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ha huzamosabb időt töltünk együtt, akkor igen, kiborul a bili.
2016. febr. 6. 17:56
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi az a "blu-ray?
2016. febr. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ismerős ez a normálisan szólsz hozzá, és agresszívan válaszol dolog. Én sosem bírtam megszokni, van akinek ilyen az alaptermészete, ezen nem fog tudni változtatni szerintem.

Most azt mondod 70%. Mit tippelsz 2-4-...10 év múlva hány % lesz ha nem változik? Tudod mire akarlak ráébreszteni...


"hogy ne legyen olyan helyzet, amin összeveszünk, de végül ezt sem tudom elkerülni."

Ilyen is volt nálunk is, az elején még azt hittem én vagyok a hülye, bunkó, tapintatlan, aztán rájöttem hogy mégsem én....csak idő kérdése kolléga :(

Javaslom menj elébe a dolgoknak

2016. febr. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!