Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha van egy lány, akit utáltok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van egy lány, akit utáltok, de tudomásotokra jutna, hogy a barátja épp készül őt megcsalni, szólnátok neki azért?

Figyelt kérdés

Van egy lány, aki egyáltalán nem a szívem csücske. Igazából a Szerelmem exbarátnőjéről van szó, aki képtelen volt feldolgozni annak idején, hogy a párom szakított vele és ezért nagyon, de nagyon hosszú ideig nem szállt le róluk. Zaklatott minket, hívogatta a barátomat és engem is, fenyegetőzött (többek között öngyilkossággal is, ha a barátom nem szakít velem és nem megy vissza hozzá), stb, tehát mondjuk úgy, hogy nem igazán lopta be magát a szívembe ez a csaj. Sőt, kifejezetten utáltam, amiért hónapokig ezt játszotta velünk...


Azóta ennek a lánynak lett egy új kapcsolata.

Viszont tudomásomra jutott, hogy a mostani barátja meg akarja csalni. Személy szerint én nagyon örülök, hogy talált magának valakit, mert így végre nem minket zaklat és nem az én Párom után szalad, szóval nem célom őket a mostani pasijával szétválasztani, viszont annak ellenére, hogy rühellem ezt a lányt, a megcsalást még ő sem érdemli meg... illetve úgy érzem, annyit még ő is megérdemelne, hogy legalább tudjon róla, mire készül a pasija. De félek, hogy ha megtudja ezt, és szakítanak, akkor megint minket fog zaklatni és kezdődik elölről minden; hogy hívogatja éjszakánként a páromat, fenyegető üzeneteket írogat nekem, stb.


Szóval kissé tanácstalan vagyok, hogy jelen körülmények között mi lenne a helyes lépés? :S

Ti szólnátok neki vagy sem?



2016. febr. 6. 18:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
hát ha el akarjátok kerülni a zaaklatást, én a helyedben dobnék neki egy csontot, hogy figyeljen oda jobban.
2016. febr. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nem, én leszarnám.
2016. febr. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
5%
Nagyon gyerekes vagy. Nagyobb örömöd ne legyen az életben.
2016. febr. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
83%
ha utáljátok egymást úgyis csak azt fogja hinni, hogy hazudsz hogy rosszul érezze magát.
2016. febr. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
72%

Nagyon rosszul jöhetsz ki belőle! Jöhettek ki belőle!

Nem biztos, hogy jóindulatu figyelmeztetésnek veszi majd.

Meg amugy is. Úgy hallottad!

Ha mégse!

Örülj, hogy már leszállt rollatok! Foglalkozz inkább magatokkal!

2016. febr. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
ne mondj semmit, mert nem fogja elhinni.
2016. febr. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 RRR ***** válasza:
49%
ne keverd a xart,mert büdös lesz és rád is fröccsen
2016. febr. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nem állt szándékomban szart keverni, semmi ilyesmi, csak hát más körülmények között én biztosan tudni akarnám, ha a barátom meg akar csalni, és bármennyire is nem kedvelem ezt a lányt, attól még azt nem kívánom neki, hogy át legyen verve. Ezt még ő sem érdemli, akármennyi fejfájást is okozott nekünk a múltban. Jó, nem halok bele abba sem, ha csendben maradok és szépen végignézem, ahogy felszarvazzák, csak hát, hogy őszinte legyek, azért valahol mélyen mégis bántana a lelkiismeretem, hogy én tudtam róla és mégse szóltam neki valahogy...
2016. febr. 6. 19:24
 9/16 Költőnő? ***** válasza:
59%
ez biztos a felnőtt kategória?
2016. febr. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

#5 vagyok.

Akkor menj, szólj neki!

De amit kapsz az majd a tied lesz.

Mindenesetre mi szoltunk!

Az élet mknden területén, mindenkivel Teréz anyáskodsz?

Hogy világos legyek!

Ha a barátom elöttem dugna meg mást!

Pont te lennél az akit elsőre elküldök a 3,14csába!

2016. febr. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!