Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennél, ha úgy éreznéd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél, ha úgy éreznéd elhanyagol a másik fél?

Figyelt kérdés
2016. febr. 6. 21:56
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Levest!
2016. febr. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha párkapcsolatról van szó akkor ilyen esetben a legjobb amit tehetsz az-az, hogy megpróbálsz beszélni erről a pároddal, hogy te ezt érzed vele kapcsolatban, hogy ő elhanyagol. Megbeszélni, hogy miért érzed így, tényleg így van-e és, hogy ő mit gondol erről. Hidd el, a beszélgetés ártani nem fog, ha annyiban hagyod a dolgot csak tovább fog őrlődni a dolog, és egyre inkább tehernek éled meg ezt. Pedig lehet, hogy a másik fél is ugyan ezt gondolja. Szóval én mindenképpen megpróbálnék a másikkal erről beszélni.
2016. febr. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Kidobnám mint egy zsák szemetet.
2016. febr. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

igen. csak pl ha találkozásról van szó, akkor az is akkor van, ha én rákérdezek,hogy fogunk-e.vagy mondom neki,hogy jó lenne ekkor stb. ha meg tőle kérdezem,akkor a válasza a mindegy.

kicsit unom. a kedvem is elmegy már tőle.

2016. febr. 6. 22:03
 5/8 Fish1 ***** válasza:

Beszélnék vele róla. Elmondanám, mi esik rosszul és mit gondolok.

Ha ennyire mindegy neki minden, akkor egy darabig nem kérdeznék rá, hogy találkozunk-e. Ha nem jelentkezik, akkor nem is szeret, mert a szerelem nem úgy működik, hogy lefossuk a másik fejét.

Mennyi időnként kérdezgeted, hogy találkoztok-e?

2016. febr. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

hát nem sűrűn kérdezem.főleg mostantól már.

meg már keresni is általában én szoktam.

és már mondtam neki,hogy ez a mindegy válasz tök zavaró. akkor inkább ha nem akar,mondja azt.

az elején nem így volt.

2016. febr. 6. 23:18
 7/8 anonim ***** válasza:
Viszonoznám, én is magasról le.sz.arnám a fejét.Nem is keresném. Szerintem ez beválhat, és idővel feltűnik neki
2016. febr. 7. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ahogy így jobban kifejtetted, ez a veszett fejsze esete.

Mindegy neki, nem érdekled, de legalább van valakije. Jobb híján, vagy amíg nem jön másik.

Egyszer még beszélj vele, hogy ez neked kevés, nem érzed hogy fontos lennél, ne erőltessétek a találkozást. Ha eddig nem keresett, már ne is tegye.

Aztán törlöd a számát, tiltod mindenhol, és levegőnek nézed, ha találkoztok.

2016. febr. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!