Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek normális ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális ha a párom olyat álmodik hogy az exe visszaköltözött a városába és megpróbálta visszaszerezni a párom?

Figyelt kérdés
2016. febr. 8. 10:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem kell aggódnod ez csak egy álom.
2016. febr. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne normális? Te miket szoktál álmodni?
2016. febr. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azèrt is fèlek tőle mert règen sok problèma volt azzal hogy nem lèpett túl rajta. Fèl èv ment el ezzel a kapcsolatunk alatt
2016. febr. 8. 10:43
 4/7 anonim ***** válasza:

Az álmokat senki se befolyásolja kislányés nem is jelentenek semmit.

Én pl 3 nappal ezelőtt azt álmodtam hogy az égből bombák hullottak pedig semmi háborús filmet nem néztem. Nézeted szerint akkor most Mo-t atombombatámadás fogja érni?

2016. febr. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy még most sem lépett egészen túl rajta, a tudata mélyén még mindig foglalkoztatja a dolog. Ettől függetlenül minden álom "normális", az álmaiért senki nem felelős.
2016. febr. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nézd, az álmok többnyire azzal kapcsolatosak, amik tudatosan vagy nem tudatosan foglalkoztatnak, akár egy film is, amit elalvás előtt néztél, hatással lehet az álmaidra. Nekem voltak egyébként már jós álmaim, pl. vizsgák előtt.

Ha bármi probléma lesz a kapcsolatotokban, az nem az álmok miatt lesz, hanem mert amúgy is lenne probléma. Te összejöttél valakivel, aki még nem lépett túl az előző kapcsolatán, borítékolható, hogy nem biztos, hogy a ti kapcsolatotok tartós lesz. Ettől függetlenül lehet életre szóló, de általánosságban nem az szokott történni. Véleményem szerint úgy tiszta belemenni egy új kapcsolatba, ha ilyen vonatkozásból nem kötődsz senki máshoz már.

2016. febr. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én tegnap este bevacsoráztam, és összeálmodtam egy rakás baromságot.

A legdurvább, hogy rájöttem, hogy hermafrodita vagyok, az utcán mászkáltam pucéran, álló cerkával, és a járdán pucsító nőkkel... khmm... jól éreztük magunkat.

Nos, nem nőtt ki a farkam reggelre...

25n

2016. febr. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!