Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Átverés áldozata lettem, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átverés áldozata lettem, vagy túlságosan gyanakvó vagyok?

Figyelt kérdés

A helyzetem a következőképpen alakult : 1,5 éve együtt vagyok párommal eddig kisebb vitákat leszámítva semmi jelentősebb konfliktusunk nem volt . Én 26 éves vagyok ő 21 lesz . Viszont az utóbbi 1 hónapban hatalmasat fordult a világ és túl furcsán alakult minden .

Történt ugyanis , hogy párom elment egy szabadidősportot űzni egyesületi szinten amivel semmi probléma nincsen viszont van ott egy csávó akit elég sokszor emlegetett és már ha együtt voltunk is a normálisnál többször szóba jött amit egy idő után szóvá is tettem .

1 hete volt ebből egy veszekedésünk mert túlságosan is fura dolgok történnek ( ingyen fuvarozgatások , ingyen amolyan " egyesületi cuccok " ...

Hirtelen azt mondta , hogy neki idő kell tartsunk szünetet mert ő kiélni akarja magát , jó neki a barátokkal bulizni akar és több időt egyedül tölteni de pasizni nem akar csak ezzel a szünettel azt akarja elérni hogy rendezze magában a dolgokat . Nekem ez túl gyors folyamat valamint véleményem szerint egy kapcsolatban a szünet az a szakítás előszele . Mégis mit tegyek ? Túlságosan gyanakvó lennék a múltbéli csalódások és átverések után vagy jól látom az előjeleket úgymond ?

A troll válaszokat mellőzzük :)



2016. febr. 8. 17:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
80%, hogy dugnak és parkolópályára tett addig, hogy megnézze milyen vele a dolog. De ne legyen igazam :)
2016. febr. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Igazából nem szoktam ide kérdéseket kiírni de most valamiféle megerősítésre várok mert egyenlőre nem akarom a szűk körömben ezt terjesztgetni meg hogy kitudódjon .
2016. febr. 8. 17:49
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Aki nekem azt mondaná,hogy ki akarja élni magát azt én elengedném örökre,de azonnal.
2016. febr. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáljátok meg veszekedés nélkül tisztázni a dolgot. Csak ő tudná megmondani, hogy mi van a fickóval, de valószínűleg nem fogja. Az viszont előfordulhat, hogy hirtelen támad egy olyan ötlete, hogy ki akarja élni magát, sok ilyen van, bár én nem értem, hogy ehhez miért kellene szünetet tartani. Lehet, hogy felbukkant(ak) más(ok), vagy nem neki való egy komoly kapcsolat, igazából neki kellene beszélnie arról, hogy miért érez így. Esetleg szerepet játszhat a korkülönbség is, lehet, hogy ő még tininek érzi magát, vagy éretlen. Szerintem próbálj felkészülni lelkileg a szakításra, ha én szeretnék valakit, akkor tutira nem kérnék szünetet. De az általad leírtak alapján lehet, hogy jobb is lesz, ha szétváltok.
2016. febr. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Kérdező, ne várj egy 21 évestől (legyen lány vagy fiú), hogy olyan komolysággal fog állni egy komoly kapcsolathoz, mint te. Ebben a korban sajnos a fiatalok 90%-a könnyelmű és hajlékony, egyelőre csak a munkára és laza kapcsolatokra figyel. Kíváncsian nézem azt is, amikor 30-as (udvarlásban nagyon gyenge) srácok 18-23 évesekkel akarnak járni.
2016. febr. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Kikérdeztem az okokról és azt mondta válaszként hogy ő még bulizgatni akar végre talált egy jó közösséget és most neki jó kicsit egyedül de ezidő alatt tisztázni akarja magában a dolgokat mert vissza akar jönni . Ez majdnem szó szerint idézve . Mikor azt mondtam hogy és ezért miért kell szünet hogy bulizz meg eljárj ide oda ? Arra meg az volt a válasz hogy mert mindig ki vagy akadva a pasik miatt hogy majd rá másznak bla bla bla ...

Tehát ez a válasz de nekem ez továbbra is sántít erősen de lehet én vagyok az értetlen .

Köszönöm 2-es válaszadónak is a véleményt ;)

2016. febr. 8. 18:00
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Az elsővel értek egyet. Nem akar kidobni, meg nem akarja, h ő legyen a szemét megcsalós rib.anc, ezért szünetet kért, ha ke.félhessen a másik pasival és ne minősüljön megcsalásnak. Aztán ha nem jön össze vele, akkor úgymond tiszta lappal kezdhessen nálad, h ne vághasd a fejéhez, h megcsalt.


A szünet erre való.


Ha tényleg élni akarna és bulizgatni, akkor elengedne téged, nem kispadra ültetne.

2016. febr. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ez így hülyeség, ha valaki kapcsolatban van, attól még simán le tudja rázni a faszikat, ha akarja, nem kell ehhez szünet. Én is szólítottam már meg olyan lányt, akiről nem tudtam, hogy van-e valakije, de mikor elhívtam, akkor közölte, hogy van barátja (hogy tényleg volt-e, nem tudom), és ennyi. Szerintem a barátnőd titkolózik, úgyhogy inkább a szakítás legyen a megoldás, mint ez a semmilyen párkapcsolat. Sajnálom, de egy idő után legalább jobb lesz neked is, nem kell féltékenykedned.
2016. febr. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem megnézi, milyen a másikkal. És ha vele jobb, akkor miután bebiztosította magát, végleg le fog koptatni. Addig pedig tartaléknak jó vagy, ha mégsem jönne össze a másik.
2016. febr. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen egytől egyig a válaszokat és azokat a válaszokat kaptam amit vártam .

Talán lehet a " baj " hogy én tényleg már egy normális kapcsolatot akarok és ő erre nincs készen .

Minden gyanúm beigazolódni látszik , holnap elhívtam hogy beszélgetni akarok vele és közlöm vele a dolgokat . Adok neki még egy esélyt hogy lehet velem őszinte és elmondhatja ha nem teszi lelke rajta .

Tényleg nem éri meg a dolog annyira hogy aztán gyomorgörccsel üljek otthon vagy akárhol tehát ezt is felfogom úgy mint tanulópénzt :)

2016. febr. 8. 18:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!