Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok, ha vannak lány barátai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ha vannak lány barátaitok, ahhoz a barátnőitek hogy viszonyulnak?

Figyelt kérdés
2016. febr. 8. 18:23
 1/6 anonim ***** válasza:
én ugyan a barátnő vagyok, de engem egyáltalán nem zavar, hogy páromnak vannak lány barátai is. Amíg bízhatok abban, hogy hűséges, addig felőlem akár az exével is lóghatna.
2016. febr. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Költőnő? ***** válasza:
Vannak az uramnak ellenkező nemű barátai. Kicsit sem zavar.
2016. febr. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát ez nagyon függ a pasi személyiségétől, hogy mire "használja" azokat a b.nőket ...
2016. febr. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Több mint 10 éve van 3 lány barátom, direkt szoktunk közös programokat összejöveteleket szervezni ahol az egyik vagy mind a 3 ott van velünk, így barátnőm is megismerte őket, és ők is összebarátkoztak.


És igen ez függ a haverlánytól és a férfi személyiségétől és a barátnő felfogóképességétől is.

2016. febr. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én barátnő vagyok, és mivel a barátom és a 'barátnője' között volt 1-2 dolog (akkor is amikor már mi együtt voltunk) ezért eléggé féltékeny vagyok a lányra, főleg azért mert többet látja a barátomat nálam nálam. (osztálytársak) Viszont semmiféle negatív kommentem nincsen a lányra és amikor beszélek vele (hála az égnek ez csak egyszer volt facebookon) próbálok kedvesen viszonyulni hozzá.
2016. febr. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

szegény kérdező, csak lányoktól kap válaszokat. :D exemnek rengeteg lánybarátja volt, az összessel vagy kavart, vagy csak szeretett volna az egyik fél, és szinte mind bejött neki külsőre... nem csalt meg soha, azt mondta mindig, hogy okkal nem lett semmi komoly egyikőjükkel se, de én igencsak rosszul viseltem a sok közös programját velük... kettesben iszogatás, meg a lányok vele lelkizték ki a problémáikat... nem volt könnyű, sok feszültséget okozott. azóta már nem vagyunk együtt, értékrendbeli különbségek miatt, és ez nagy szerepet játszott benne. (persze én se könnyítettem meg a dolgát a féltékeny és bizonytalan természetemmel...)


23n

2016. febr. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!