Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megengedik?

Figyelt kérdés
Az van, h most Szombaton volt tesómnál legény+lánybúcsú egyben, és barátnőmmel elmentünk, de előtte szóltam apumnak h itt alhat e a barátnőm( 3 hónapja vagyunk együtt, mind a 2-en 17 évesek) (már rég elmondtam apumnak h már lefeküdtünk többször is) és mondta h ezt anyummal kell ezt megbeszélni (tehát apumat nem nagyon izgatta) (anyum nehezen nyílós, és konzervatív) eljöttünk hozzám, és elhívott anyum, kérdezte h ezt mért nem mondtam neki és csak apumnak, mondtam mert félreértenéd, és mondtam neki h itt alhat e, és mondta igen de akkor külön ágyon, és mondtam neki erre h ne hozzon már kellemetlen helyzetbe, és akkor a végén egymás mellett aludtunk, ( de mondtam apumnak is, h ha akarnánk se tudnánk lefeküdni, mert bnőmnek meg van a havi problémája, mondta h ő ezt megérti) Szóval... Most lesz valentin nap, és ott szeretnék nála aludni, szerintetek megengedi, mert nagyon együtt akarunk lenni! ( Az a baj h anyum nagyon kicsiként kezel engem) Előre is nagyon szépen köszönöm a tanácsokat! Megy a PONT!!!
2016. febr. 8. 20:04
 1/6 anonim válasza:
Szerintem igen! Amúgy is, próba szerencse :D és anyukád akármennyire is konzervatív megérti hogy a Valentin-nap a szerelmesek napja és biztosan nem fogja megtiltani hogy ott aludj. Ha meg mégis, akkor apukáddal fogjatok össze :D (nálam ez vált be) Aztán ne felejtsd el megírni hogy elengedtek-e :D
2016. febr. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Oké, köszi szépen! :) :) Mindenképpen megírom! :)
2016. febr. 8. 20:22
 3/6 Költőnő? ***** válasza:
60%
Azt nem értem h ezt miért ebbe a kategóriába írtad.
2016. febr. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ulj le szuleiddel es meseld el nekik hogy nemsokara 18leszel, es hogy egyebkent is mar eltek nemi eletet szoval felesleges tiltaniuk barmit is. Beszelj veluk jyiltan hogy vedeleztek es ne feljenek.
2016. febr. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Felnőttnek érzed magad kisfiam?

17 évesen kemény 3 hónapot se bírtatok ki dugás nélkül? Már lassan előbb lesz szex, mint kapcsolat. Hová tűnt a lányokból a tartás? Én inkább a lányomat tiltanám el.

2016. febr. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Fish1 ***** válasza:

Ez csak akkor derül ki, ha megkérdezed.

De azt nem értem, hogy mit lehet azon félreérteni, hogy szexeltetek már. :)

2016. febr. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!