Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha elmondom barátomnak, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elmondom barátomnak, ha valami nem tetszik, vagy hogy valamivel megbántott lehet agyára fogok menni?

Figyelt kérdés
Valahogy soha nem bírom ki, hogy ne mondjam meg mi a gondom, ha valami nem tetszik, vagy hogy nem azt a választ vártam tőle. Nem akarok csak utalagatni, hogy vegye már észre magát, hanem megmondom egyenesen a problémát. Úgy érzem ezzel inkább elüldözöm. Nem tudom más lányok ezt hogyan csinálják. Fiúk nektek erről mi a véleményetek ? Nem veszekedek soha csak szépen megmondom neki.

#fiú #barát #megbántás #tetszik #elmondás #veszekedek #elüldözöm
2016. febr. 9. 07:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én elvárnám, hogy egyenes és őszinte legyen velem a barátnőm, még akkor is ha fáj.
2016. febr. 9. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb problémát el lehet úgy mondani, hogy az ne legyen bántó.

Ha egyúttal megoldást is javasolsz, az még jobb.

Pl. nem foglalkozik veled eleget.

"Szeretném ha több időt töltenénk együtt. Menjünk el szombaton kirándulni!"


Ennyi. Nem kell duzzogni, hisztizni, csak beszélgettek. Akinek ez gond, azt ki kell dobni gyorsan. ;-)

2016. febr. 9. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Sunshinedoll ***** válasza:
Kit érdekel, ha az agyra mész,sokkal fontosabb az, hogy megoldódjon a dolog mint az, hogy őt ne zavarja senki és semmi a napi teendőjében. A barátnője vagy. Hisztizz nyugodtan.
2016. febr. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Utálom az olyan kislányokat. Akik elhallgatják a problémáikat, egy NŐ mondja a szemembe mit akar.
2016. febr. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én például nem akadok fenn minden apróságon. Már megtanultam, hogy általában nem is vele van bajom, csak nekem rossz a hangulatom.
2016. febr. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha őszinte vagy, nem kritizálsz, hanem építő jellegű véleményt formálsz meg és azt meg is indoklod, akkor abban nem látok kivetnivalót. Ha ezt úgy teszed, hogy közben megadod a másik félnek a tiszteletet, akkor még többre is értékelnélek,mert érzem, hogy jót akarsz.

De az sem járja, hogy mindig csak az észrevételeidet közlöd, de azok megvalósításában soha nem veszel részt....szóval óvatosan a kritikákkal és megjegyzésekkel, mert könnyen visszájára fordulhatnak. Férfiként csak olyan kritikát fogadok el Nőtől ,ami építő jellegű, és nem degradáló...kritizálni mindenki tud, de kijavítani annál kevesebben!!!!

38F

38F

2016. febr. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!