Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért gondolják az emberek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják az emberek, hogy aki tart Valentin-napot, az egy agyhalott zombi, akit behülyített a média?

Figyelt kérdés

És hogy rohan azonnal mindenféle szívecskés szarságot megvenni több tízezrekért? :D Meg a klasszikus "csak ezen a napon szereti a párját". Ők csak Anyák napján szeretik az anyjukat, csak Halottak napján gondolnak azokra, akiket szerettek és elhunytak, stb?

Minden nap szeretem a páromat, de vasárnap is szeretném ezt kifejezni, mondjuk azzal, hogy sütök neki valami süteményt - úristen, lehet valami szívecske formájút :D -, halálra fognak rajtam gazdagodni a lisztüzemek, meg a tojástermelők, sőt, még a páromnak is okozok egy pici örömet, de szar!


2016. febr. 9. 21:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem unod még a Valentin-napos kérdéseidet?


http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb-..

2016. febr. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
65%
értelmetlen kérdés! de Magyarországon 1 értelmes ünnep nin ami ne a vásárlásról szólna.....
2016. febr. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
#1 Ha nem tudnád, félóránként egy kérdést enged kiírni a rendszer, azért meg nincsen több, külön ip-ről regisztrált profilom, hogy negyed óránként írhassak ki kérdéseket. Szóval nem, nem unom még az egyetlen ezzel kapcsolatban kiírt kérdésemet.
2016. febr. 9. 21:18
 4/11 anonim ***** válasza:

Szard le azt, aki szerint baromság! :D

Én aznap jöttem össze a párommal, szóval nekünk évfordulónk is lesz...és ÉLVEZEM, mert elutazunk és szép helyre, és wellnessezünk és jókat eszünk majd, és lefingom azokat, akik szerint ez túlzás, vagy szörnyűséges dolog...:)


Amúgy miért foglalkozol azzal, hogy ki mit gondol? Nem az a lényeg, hogy ti élvezitek? :)

2016. febr. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 opened paradise ***** válasza:

Mert így lehetnek lázadók,"rendszer ellenesek".

Másképp nem tudják kifejezni,hogy ők nem a tömeg részei. Holott ugyanúgy birkák a nyájban,csak egy másikban.

2016. febr. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

aki rohan és vesz valami szivecskés szarságot az tényleg agyhalott :)

De akik ezen a napon direkt elmennek randizni, közösen sütnek főznek valamit... magyarul szeretik egymást ezen a napon azzal semmi gond... ebben az egész napban talán az a legkülönösebb, hogy van rengeteg rendezvény, ami kimondottan pároknak szól így aztán van az egésznek egy különlegessége, még akkor is, ha alapjáraton is randizunk hetente 1-2 alkalommal... de ilyenkor nem egyedül tesszük ezt... hanem sok sok más párral együtt.. még új barátok szerzésére is tökéletes ez az ünnep...

Szerintem akik annyira nagyon fújnak erre a napra, azok a reménytelen szinglik, akik nem önszántukból szinglik...


Az én egyetlen egy bajom a Valentin nappal, hogy Bálint vagyok és annak a napnak rólam kellene szólnia nem a párokról :D :D :D

2016. febr. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem eleve hülyeség fújni a Valentin-napra, hogy az nem is magyar ünnep, csak lopjuk az amerikaiaktól, meg hogy pénz meg satöbbi. Most már a karácsony is csak a pénzről szól a legtöbbeknek, és az se eredeti ősmagyar ünnep (még ha régebb óta is tartjuk, mint a Valentin-napot, és így már beépült a hagyományainkba, akárcsak a húsvét, a májusi ünneplések, vagy bármi más hasonló. A vallásunk is "lopott", csak úgy mellesleg).


Aki szidja ezt az ünnepet, az egyrészt vagy az a típus, aki háborog, ha egy üres, gazos telekre a panelek között végül egy menő új játszóteret vagy kutyafuttatót épít az önkormányzat (számomra megdöbbentő mennyiségű ilyen ember van, aki magából kikelve lázong bármilyen változás ellen, még ha az egyébként pozitív változás is, vagy rá személy szerint az ég egy adta világon semmi hatása nincs), másrészt meg szerintem is magányos, egyedülálló lélek, aki a szíve mélyén legszívesebben rohanna a boltba és megvenné a leggiccsesebb szívecskés macit, amit csak talál, hogy azt a szerelmének adja.


Engem lehet megkövezni, vasárnap elmegyünk a párommal étterembe és utána moziba. És azért, mert Valentin-nap lesz. Egyébként is szeretjük egymást, egyébként is szoktunk moziba/étterembe menni néha, de ez tökéletes indok egy kicsit kirúgni a hámból, és igen, a médiának (van tévénk, azon is az illegálisan lekalózkodott filmeket/sorozatokat nézzük, amik igen ritka esetben csöpögős amerikai romantikus filmek, tehát nagyon a média nem tudom, ebből a szempontból hogyan befolyásolhatna minket, de legyen) engedelmeskedve kicsit több pénzt költünk egymásra ezen a napon. Na, hát pokolra velünk. Szeretünk együtt lenni és néha kicsit randizni. Borzasztóak vagyunk.

2016. febr. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Azért,mert fáj nekik bármit is venni a párjuknak,illetve kiakarnak bújni a felelősség alól,hogy:"jaj most akkor ezt is meg kellene jegyezni"?
2016. febr. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Tudod, azokkal van gond, akiket tényleg behülyítenek, és akiknél tényleg gondok vannak, de ilyenkor meg eljátsszák, hogy minden oké. Mikor épp volt párom azon a napon, saját kézzel készített meglepivel oldottam meg, és lefogadom, többet ért, mint hogyha vásároltam volna valami semmire sem jó csecsebecsét. :-) Mikor meg nem volt párom ezen a napon, volt más teendőm vagy szórakozásom, tanulás, munka, Velencei Karnevál, farsang.
2016. febr. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Azok szoktak fújni a Valentin-napra,akiknek vagy nincs párjuk,vagy van,de rossz a kapcsolat,vagy akiknek nincs pénzük.Két szerelmes ember örül a szívecskés ajándékoknak és a közös programoknak és annak,hogy van egy nap a szerelmes pároknak.
2016. febr. 10. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!