Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek kinek van igaza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kinek van igaza ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Nálunk eddig abból állt a nyaralás, hogy elmentünk apósékhoz egy hétre.

Úgy lenne, hogy 8 m2-en vagyunk négyen, a nappaliban.

A lakás katasztrófa, az egész ház zajos, büdös (kelet Magyarország), ráadásul nyaranta pusztulat meleg.

Ott él még a legkisebb sógorom, aki egy igénytelen kamasz.(szó szerint bűzlik). Ráadásul iszonyú bunkó.

Se játszótér se semmi a környéken.

Anyós heti hat nap 14-16 órát dolgozik, após rokkantnyugdíjas, emellett van egy hat órás melója, plusz maszekol.

A nyaralás napjai abból állnak, hogy a férjem megy "pasis programokra" a sógorommal és apósommal, én meg a dögmeleg lakásban takarítok, segítek anyósnak, illetve próbálom lefoglalni a gyerekeket.

Tavaly elegem lett, és kijelentettem, hogy soha többé.

Most megint előhozta a férjem, hogy menjünk, sőt, menjünk két hétre.

pacikukit.

Mondtam, oké, mehetnek, vigye a nagyot (6 éves lesz) a picivel mi itthon maradunk.

Erre megsértődött, hogy az úgy nem nyaralás.

Mert akkor ő nem tud sehova menni.

Persze arra nem reagált, hogy nekem egész eddig ez volt a nyaralás.


2016. febr. 10. 13:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem erti meg akkor igy jart, ha nem szeretned nem kell eroltetni. Csak a nyaralas moraljara megy az egesz, ha eroltetve van barmi is.
2016. febr. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom! Hát menne a tö.. köm! Nagyon figyelmes egy férjed van!
2016. febr. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

ha én nyaralni megyek... akkor se a szüleimet, sem pedig a párom szüleit nem szeretném ott tudni. Ez inkább családi látogatás, mint nyaralás.

Esetleg máshová nem tudnátok menni... nem menne bele? Csak ti meg a kicsik

2016. febr. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Neked van igazad egyértelműen, ez neked nem nyaralás volt hanem szenvedés inkább! Mondd meg neki, hogy max úgy ha felváltva vigyáztok a gyerekre és te is el tudsz menni csajos programokra valakivel. ( Már ha van vki)
2016. febr. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Kompromisszum: lemegyünk pár napra anyádékhoz, de aztán elmegyünk két hétre nyaralni. VALÓBAN nyaralni, a Balatonhoz, vagy a Mátrába, vagy ahová kedvetek tartja.
2016. febr. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
37%
Igazad van, de kikérem magamnak ezt a Kelet Magyarország dolgot. Mintha mi valami lepukkant parasztok lennénk.
2016. febr. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!