Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tegyem magamban rendbe,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem magamban rendbe, hogy ki mellett van a helyem?

Figyelt kérdés
3 éve vagyok együtt a párommal, együtt is élünk. Szeretem ezt tudom! De van egy fiú akivel egy helyen dolgozunk....elsőnek nem is keltette fel az érdeklődésem ,de szép lassan azt vettem észre ,hogy azt nézem mikor dolgozunk együtt... olyan furcsa ,alig várom h lássam és vele szeretnék lenni. Múltkor volt egy közös program és lelkiismeret furdalásom volt pedig abszolút barátokként mentünk mégis azt éreztem mintha megcsalnám a párom. Szenvedek, rá gondolok folyton de tudom a páromat nem tudnám elhagyni. Olyan mintha minden nap meghalnék egy kicsit... mintha ketté szakadna a szívem. A cigire már visszaszoktam, érzem ez tönkre tesz szép lassan... Hogyan tudnám ezt magamban rendezni...Azt érdemes tudni nem csaltam meg a párom és a másik fél sem tud semmit arról amit érzek!

2016. febr. 10. 14:12
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem senki mellett nincs a helyed.

Ha ennyire bele vagy betegedve egy másik emberbe a barátod mellett akkor hagynod kellene őt, minek vagy így mellette??

2016. febr. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Megkapod a kellő kedvességet a párodtól?
2016. febr. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerelmes vagy a párodba, vagy csak szereted mint embert, mint társat? Itt lehet a gond. Ezt nagyon át kell gondolnod, nem könnyű helyzet, tudom...


Nekem szokott segíteni, ha leírom az érzéseimet, gondolataimat. Sokszor választ is kapok belőlük, de mindenképp megnyugtat valamennyire. Ezt nem kell senkinek látnia.

2016. febr. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A Párommal a sex az már nem olyan mint amilyennek lennie kellene, de kedves velem és jól megvagyunk. Inkább úgy szeretem mint a testvéremet. Nagyon Szeretem, de nem vagyok szerelmes.
2016. febr. 10. 14:24
 5/10 anonim ***** válasza:
Miért milyen a "sex"?
2016. febr. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem indít be úgy ,mint régen hogy szét akarjam szedni a hálószobát.
2016. febr. 10. 14:28
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkor meg a hibát magadban keresd.
2016. febr. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Jaj ismerős szitu. nem egyszerű kérdés.

AZ hogy nem tombol a szerelem de jó a kapcsolat és szeretni szereted, az még mindig elég egy jó kapcsolathoz, ez a tomboló szerelem dolog sehol senkinél nem lesz meg 3 meg 10 év után, nem is lenen normális jelenség.


Szóval szerintem alapvetően egy jó kapcsolat mellett érdemes kitartani. Én a szex terén a helyedben ezt jelezném a barátodnak, vagy kezdeményezz te új dolgokat, bármi, csak legyen valami változás, más benne.


Egyszer valaki itt erre egy jó tanácsot adott: Ilyesmi hosszú távon előfordulhat más iránt, ilyenkor bele kell gondolni, hogy mi van ha szakítasz a pároddal és ott vagy a másik sráccal. Általában ilyenkor már nincs olyan varázs, ez csak a jelenlegi elérhetetlenség miatt vonzz annyira, de ha úgy alakulna és belegondolsz hogy vele milyen lenne a kapcsolat, rájössz, hogy már nem is olyan, csak az elérhetetlensége miatt volt ilyen erős ez az egész.

Próbáltam értelmesen leírni, iylesmi volt a léyneg. :D

De tudom, nehéz helyzet

24L

2016. febr. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

És a másik dolog még, ami esetleg segít, hogy tudatosan próbáld építeni, melyik fél felé táplálod az érzéseidet. Tudom, hogy nem tudod megszüntetni a vonzalmad a másik srác iránt, de ilyenkor segít a helyzeten, ha többet koncentrálsz a barátodra, töltsetek el együtt több időt és akkor a másik srác iránt ilyenkor kicsit csökken ez az érzés.


Ezek sem adnak azonnal megoldást rá, de segíthetnek.

Sajnos ismerős a helyzet, nagyon is, ne szűnt meg nálam ez a dolog a másik srác iránt, hanem időnként még mindig előjön, de okosabbat nem tudok én sem sajnos. :/


Én azt viszont tudom a saját helyzetemben, hogy ezt a kapcsolatot nem dobnám el érte, ismerem már mindkettőjüket jól, és tudom, hogy ő a jó választás nekem, s bár a másik sráccal is nagyon egy hullámhosszon vagyunk, tényleg, jól érzem magam vele, és láthatóan ő is, ( amúgy ő is kapcsolatban van) és gyakran előjön ez a vonzalom a mai napig, az eszemmel tudom, hogy rossz döntés lenne.

2016. febr. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
és bocs az elgépelésekért*
2016. febr. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!