Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menjek vagy maradjak?

Figyelt kérdés
Lassan egy éve vagyunk együtt a párommal. Pár nappal ezelőtt elég komolyan összevesztünk. Miután lenyugodtunk olyanokat mondott nekem, hogy nem biztos benne, hogy én vagyok neki az igazi. Van amikor azt érzi, hogy igen, s van, amikor nem. Azt mondja, hogy egy esetleges szakítás után el tudná képzelni, hogy barátok maradjunk. Én ilyenekben nem hiszek. Megszakadna a szívem, ha azt látnám, hogy egy másik lánnyal van. Az ilyen kijelentések után ti mit gondolnátok? Köszönöm! 26L

2016. febr. 10. 15:23
 1/6 anonim válasza:
86%
Egy biztos. Én nem lennék együtt egy olyan emberrel, aki kijelentette, hogy nem biztos benne, hogy te vagy neki az igazi!!! Vagy tudja az ember vagy nem. De ha nem tudja, akkor ne vesztegesd tovább a fiatal éveidet, idővel majd elmúlik a fájdalom, és emlék marad.
2016. febr. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lépj! Sok sikert az új életedhez! :-)
2016. febr. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én azért nem látom ilyen borúsan a dolgokat. Mondjuk nagyban függ az egész szituáció attól, mégis min vesztetek össze. Ha nagyon komoly problémák merülnek fel, bárki meginoghat néhány pillanat erejéig, miközben azon gondolkodik, nem csinál-e hülyeséget. Egyébként attól, hogy már lehiggadtatok, ha nem telt el sok idő a veszekedés után, simán beszélhetett belőle a sértettség, dac, hasonlók. Sőt, olyan is van (bár az már annyira nem ilyen korban remélhetőleg), hogy az ember így akarja a másikból kicsikarni az érzéseket, hogy "szeretlek, nem akarom, hogy elhagyj". Ez egyfajta kis elégtétel is lehet.

Végső soron szerintem az a legtisztább, ha megmondod neki, hogy döntse el, mit akar. Te szereted, de könyörögni nyilván nem fogsz neki.

2016. febr. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Valóban ismerni kéne a teljes szituációt, hogy miért vesztetek össze. Egy biztos, ha nekem valaki ilyet mondana, biztosan megremegne a kapcsolatba vetett hitem. Ha szeretek valakit, ilyet nem mondok neki. Szerintem üljetek le megbeszélni ezt a dolgot, mert ha nem változtattok, akkor még rosszabb is lehet.


29F

2016. febr. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Miért ne maradhatnátok barátok?

Attól, hogy szétmentek, egyiktek sem lesz kevésbé jó ember egy fikarcnyit se... CSAK párként nem illetek össze, oszt jónapot.


Mondjuk, ha nem biztos a dolgában, akkor szerintem legjobb, ha különballag egy kicsit, oszt átgondolja a dolgot, amíg meg nem bizonyosodik a saját érzelmeiben.

2016. febr. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönm mindegyikőtöknek a választ. A szituációról dióhéjban: a múlt hét nagyon kimerítő volt mindkettőnk számára, én nagyon korán elmentem suliba, ő pedig rettentő későn járt haza, tehát mikor én elmentem ő még aludt, s mikor ő jött haza én már hulla voltam. Szóval úgy éreztem, h nem tudtam megadni neki a kellő odafigyelést és nagyon keveset is beszélgettünk (annak ellenére, hogy a héten mindennap ott voltam nála a lakásán). Csütörtökön aztán felvetettem, hogy maradjunk együtt a hétvégére. Ő erre közölte velem, hogy nem kell mindig együtt lennünk, s hogy ő megy haza a szüleihez, és hogy neki az albérlet a bezártságot jelenti, még annak ellenére is, hogy én ittmaradok, hozzáteszem nagyon kirádulni sem mehettünk volna, mert nagyon sokat kell tanulnom az államvizsgámra. De azt hittem, hogy az a tudat, hogy együtt ébredhetünk, hogy elmehetünk valamerre sétálni (1-2 óra tanulás nélkül kell :)) majd őt is feldobja. De nem így sikerült! Mna, ennyi lenne. Aztán elmondtam neki, hogy nekem mennyire rosszul esik, az, hogy így viselkedik, hogy mennyire bánt, hogy végül is hazament. És kezdődött a veszekedés...
2016. febr. 12. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!