Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok, a ti párotok mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, a ti párotok mennyire hisztis, amikor épp "megvan" neki? Lányok, ti hogy érzitek, mennyire vagytok ilyenkor kiállhatatlanok?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, másoknál ez hogy megy és pontosan miben nyilvánul meg a "hiszti", jó lenne tudni, hogy nem csak nálunk van ilyenkor sokszor morgás a hormonok miatt. :)

2016. febr. 10. 15:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ciklusról ciklusra is változhat, de én szerintem sajnos a problémásabb kategóriába tartozom. Előtte néhány nappal hisztisebb vagyok, sírósabb, könnyebben meg tud bántani bárki, néha besértődök, beduzzogok apróságokon, de ilyenkor általában van annyi önkontrollom, hogy mondom, hogy ne húzzon fel a párom, mert idegesebb vagyok, feszültebb, de legkésőbb, mikor eltört a mécses, döbbenek rá, hogy milyen zizi is vagyok, és egy ne haragudjon rám de épp érzékenyebb periódusban vagyok-felkiáltással elvonulok, ha lehet.

Vagy néha kiröhögöm saját magam.


Viszont ez nem minden ciklus előttre jellemző, csak volt már ilyen, kb. 50-50%.

Amikor megvan, akkor első két-három nap meg általában nagyon sok van, szenvedek, nincs kedvem leginkább sehova sem menni, különösen ugye uszodába, strandra, amit a párom meg nagyon szeret, tehát ebből is lehet konfliktus, de nem elég nekem a tampon, innentől kezdve meg nincs kérdés, hogy nem tudok vízbe menni. Jah, és sokszor görcsölök első két nap, az esetek 90%-ban, de egy-két évente eljutok vele a sürgősségire is, vagy a nőgyógyászatra, mikor milyen osztályra visznek be, mert nem elég a rendes-kombinált fájdalomcsillapító.


Szóval nehéz velem ilyen téren, pedig már nem vagyok kislány sem. 30N

2016. febr. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nőként írok. Eleve nem túl komfortos érzés, amikor megvan, első pár napban fáj a fejem, van, hogy a hasam is, de az ritkább, aluszékonyabb, nyomottabb vagyok. Én most együtt élek a szüleimmel és anyámnak van egy pszichés betegsége, így nekem inkább abból adódik a türelmetlenségem és hasonlók, de nemsokára költözöm, majd utána megfigyelem magam, hogy nyugalomban jelentkezik-e ilyen azokon a napokon.
2016. febr. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%

Engem is a problémás kategóriába lehet sorolni, nekem ilyenkor óriási fájdalmaim vannak, én is gyakran megfordultam már az ügyeleten és a sürgősségin is. Mivel nagyon szenvedek, ezért ilyenkor kicsit nyávogok. Nagyon hamar fel lehet ilyenkor húzni, a semmivel is.

Tudom, hogy gáz de múltkor azon voltam kiborulva magamra hogy egy számomra nem szimpatikus ismeretlen lány úgy ült le mellém a buszon, hogy nem kérdezte meg hogy szabad e a hely.:D Nevetséges dolgok történnek ilyenkor a fejemben.

2016. febr. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%

Én csak sírok, sokat, mindenen, és bújós vagyok. :D Nem leszek mérges a barátomra, nem "hisztizek" vele, de nagyon könnyen megbántódok AKÁRMIN. Igyekszem normálisan viselkedni, de néha elpityeredek egy-egy viccesnek szánt beszóláson. :D

Meg rengeteget eszek.

21/L

2016. febr. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%

Nő vagyok, az a szerencsés fajta, akinél nem jelenkeznek fájdalmak, görcsök stb, szóval nem szenvedek különösebben miközben megvan, ugyanúgy csinálom a dolgaim, mint amúgy.. Viszont pár nappal előtte eléggé meg tudok zakkanni, minden hülyeséget elkezdek magamra venni és bármin képes lennék bekönnyezni vagy megsértődni, ami alapjáraton egyáltalán nem jellemző..


Szerencsére elég magas fokú az önismeretem, így úgy szoktam ezeket kezelni, hogy végig szoktam logikusan gondolni az érzéseim és azok kiváltó okait, és általában felismerem, hogy már megint meghülyültem (amit a naptár igazol), azzal le is állítom magam gyorsan, mielőtt a barátomon verném le a hormonzavarom :)


Ritka, hogy ez ne így legyen, de párszor persze az is előfordult, hogy tök ártatlan dolgot felfújtam és bedurcáztam, a pár év alatt, amióta együtt vagyunk 3-4 ilyen alkalom volt, de pár nap múlva már én is fogtam a fejem és röhögtem, hogy lehettem ilyen hülye :)


A barátom is felismeri, ha épp ebben a fázisban vagyok (mivel ezeket leszámítva maximum ha kétszer összevesztünk idáig, könnyű észrevenni, ha nem veszem a poént vagy furán lehangolt vagyok), ilyenkor figyel, hogy mellőzze a szokásos csipkelődést. Alapjáraton szeretjük ugratni egymást, de ilyenkor elkezdek mindent túl komolyan venni és túlagyalni, szóval mindkettőnknek jobb, ha havonta pár napot szüneteltetjük :D

2016. febr. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%

Nő vagyok.

Egyáltalán nem visel meg érzelmileg. Egyszer-egyszer okoz fizikai fájdalmat, de attól nem leszek "hisztis", csak nyomott - kb. mintha a fejem fájna. Egy nyugisabb estére van olyankor szükségem és annyi.

2016. febr. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
93%

Amikor tablettát szedett minden óramű pontossággal működött és semmit nem lehetett a viselkedésén érezni. Amióta abbahagyta pontosan tudom mikor fog megjönni neki, mert 2-3 nappal elötte nagyon ingerülté válik, ideges minden apró szarság miatt, nincs türelme semmihez és veszekszik állandóan. Aztán amikor megjön meg fáradékony lesz és magába fordul, kedvetlenné válik, aztán amikor kezd vége lenni akkor meg rájön a szexelhetnék.....simán berajzolom a havi ciklusát egy naptárba.

Szóval a hiszti csak az elején van,utána a világ vége hangulat aztán a feltámadás...pont mint egy szappanoperában.

38F

2016. febr. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%
Fájni szokott első nap a hasam, ha itthon vagyunk együtt, ilyenkor főleg fekszem, a barátom meg hoz nekem inni-enni az ágyba ha kérem... Hisztizni nem szoktam, a fejemben sok változást nem észlelek ilyenkor, ugyanúgy viselkedem mint máskor.
2016. febr. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
29%
Hát őszintén, én lány vagyok, és szerintem oltári nagy baromság ez a "hisztis a csaj mert megvan neki" duma. Mindenki nevében persze nem nyilatkozhatok és nem is szeretnék, de szerintem ez a nagy többségnek nem okoz akkora viselkedésbeli eltérést, hogy egyik nap még minden okés, aztán másnap megjön és hozzá se lehet szólni. Se magamnál, se a barátnőimnél, de még lakótársaimnál se tapasztaltam ilyet soha. Olyan van igen, hogy ha nagyon görcsöl a hasam, akkor természetesen a közérzetem is rosszabb, ingerlékenyebb is vagyok kicsivel. De amint hat a fájdalomcsillapító, ez megszűnik. Szóval nem a hormonok teszik, csak egyszerűen mindenkinek rosszabb a kedve, ha nagyon fáj valamije.
2016. febr. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
67%
Én is bújósabb vagyok az első két napon. Nem tudom mennyire veszek magamra ilyenkor jobban dolgokat, alapvetően is hangulat/fáradtság függő, hogy miket lépek át és miken nem. A 3-4 napon általában azért vagyok nyűgös mert már szexelhetnékem van és nem lehet még :D
2016. febr. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!