Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit reagálnátok erre a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit reagálnátok erre a húzásra?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel megbeszéltük, hogy este 6-ra érte megyek az edzőteremhez ahol a kolléganőjével szokott edzeni munka után. Nem tudtam időben elindulni a melóhelyemről amit jeleztem is felé, 2 SMS-t is küldtem még a határidő előtt, hogy egy picit késni fogok. Átverekedtem magam az egész városon ebben a szar időben, megérkeztem a helyszínre, de sehol nem találtam, nem várt a portánál,telefont nem vette fel,erre 20 perc várakozás után fél 7-kor csörög a telefon és közli, hogy már hazafelé tart a barátnőjével és hogy sajnálja. Mondom "én is" és eldobtam a telefont.

Szerintetek ez normális viselkedés? Tiszta ideg vagyok...



2016. febr. 10. 19:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Jogosan vagy ideges.
2016. febr. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hát elég fura, illett volna jeleznie, hogy akkor inkább elindul haza.
2016. febr. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
Az ad okot a gondolkozásra hogy dobálod a mobilod ha stresszhatás ér.Ez nem egészséges.
2016. febr. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
hány óra hány perckor értél oda pontosan? 18:25?
2016. febr. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
nem vót pénz a telefonján, hogy szóljon?
2016. febr. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Pedig nem szoktam dobálni a tárgyaimat.....de szó szerint futottam, hogy odaérjek még időben, 12 percet késtem. Az biztos, hogy teli voltam adrenalinnal.
2016. febr. 10. 19:38
 7/11 anonim ***** válasza:
Csoda, hogy még nem ő háborodott fel, hogy mit vagy úgy kiakadva :D Tapasztaltam már ezt félig hasonló esetben. Persze ami késik...
2016. febr. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

"5"válaszolva

Ha tízszer nem próbáltam felhívni, akkor egyszer se, mindig kicsengett, aztán hangposta....

2016. febr. 10. 19:55
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem mennék ki elé többé, mert láthatóan nem igényli.
2016. febr. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Figyelj...

A megoldás marha egyszerű: csak olyan emberért tedd ki máskor a beled, aki ezt minimum értékeli (elismer/tisztel), de leginkább megpróbálja azt megakadályozni (ő is vigyáz rád, nem csak te őrá).


Ez a lány nyilvánvalóan nem ilyen, tehát neked sem kell érte erőlködnöd egy fikarcnyit sem.

2016. febr. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!