Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valóban én lennék a hisztis?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban én lennék a hisztis?

Figyelt kérdés
Válni készülök! Mégpedig azért, mert sza..rik rám, velem sehová nem jön, a haverokkal persze igen! Évek óta nincs egy normális ünnep, mert ő mindent utál,neki a születésnapom is ugyanolyan nap mint a többi, sosem köszönt fel, de persze ez már a legkisebb gond... A szexről nem is beszélve... Ha van kedve elő vesz, aztán elfordul és alszik, beszélgetni nem lehet vele jóformán semmiről!Én már sokszor beszéltem vele, egy darabig oda figyel,aztán ismét kezdődik elölről! Bele fáradtam! 31 éves vagyok, ő 35.Azt mondta anyámnak, hogy neki nincs velem semmi baja , csak hamar felkapom a vizet... Anyám szerint, meg kellene gondolnom, persze sosem tud egyszer az életben mellém állni! Szerintetek ez valóban hiszti? Mert anyám szerint igen. Nekem nem lehetnek igényeim?
2016. febr. 11. 20:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Úgy érzem, hogy nagyon megkeseredtél. Ha válnál, még lenne esélyed, főleg ha gyerek sincs. Inkább most, mint hogy 10 év múlva verd a fejed a falba, hogy miért nem léptél korábban.
2016. febr. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Alighanem jól érzed, köszönöm a válaszod! Az esik nagyon rosszul, hogy anyám mindig behódól neki, pedig tudja mi van itthon! Soha nem áll ki mellettem! :/
2016. febr. 11. 20:31
 3/11 anonim válasza:
100%
Szard le anyád! Mit érdekel a véleménye?
2016. febr. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%

Sosem értem mie z a picsogás,hogy hát de anyuci meg apuci. Tizenévesek és 30-asok arról,hogy anyu,merg apu.... :-D

A te életed már nagyon rég óta. Alakítsd úgy,hogy az számodra megfeleljen és ne másoknak.

2016. febr. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Most vagy soha, amig megteheted.Eléggé szégyen az anyud hozzáállása, azért ilyen a párod.
2016. febr. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem te vagy, én is elválnék simán.
2016. febr. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Igazad van a dolgokba, nincsenek nagy igényeid, ezek alapvető elvárások, bocsi nem is elvárások, egyszerűen alapvető dolgok, amiknek meg kellene történnie, vagy másképp kellene lennie.
2016. febr. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

azt kéne eldönteni, hogy a férfinek most akkor ki is a felesége, te?

vagy az anyád?

reménytelennek tűnik a helyzet, tipikus megromlott házasság.

2016. febr. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 omba ***** válasza:

A párkapcsolat az két ember ügye.... és elég sz_rul áll éppen.

Szerintem se veszítesz semmit, ha nem lesz veled.

Anyád meg, gondoljon, amit akar, nekem furcsa a viselkedése, de mindegy is.

ÉLJ!

2016. febr. 12. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
52%

Gyorsan szabadulj meg tole meg ma!

Szedd ossze Magad: csinos ruhak, apolt haj, bor, korom es menj szorakozni, sportolni! Ismerkedj! Ennel csak jobbat talalsz!

N

2016. febr. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!