Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogyan reagálnátok arra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan reagálnátok arra, ha kiderülne a barátotokról/barátnőtökről, hogy nem is jár egyetemre?

Figyelt kérdés

Ő nem ismerte be, de 4 hónap alatt teljesen összállt a kép. Az a vicc, hogy ha nem jár egyetemre, akkor egy csomószor hazudott (vizsgák, tanár miatti sirdogálás, stb). Én hülye meg még aggódtam egy egy zh alkalmával....

Elkezdte, de tuti h kiiratkozott, vagy kitették 3/3 miatt. Még nem akarom szembesíteni, mert félek, hogy olyat csinálnék amit később én is megbánnék.


2016. febr. 12. 19:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Én nő vagyok, de első körben kíváncsi lennék, hogy miért hazudott, miért nem volt őszinte?!

Ha olyan a szitu (megcsalt, ilyesmi), akkor azonnali hatállyal helló.

29N

2016. febr. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok (24). Én nagyon komolyan veszem az egyetemet. Állítólag néha túlságosan is. De szóljon mellettem az, hogy szeretem amit tanulok, és élvezem is. Lehet, hogy arra gondolt, ha kiderül h nem jár, akkor én kizárólag azért szakítanék vele, mert nem jár egyetemre. Pedig nem kizáró ok nálam az, ha valaki nem jár egyetemre. Nem feltétlenül mérvadó az egyetemi végzettség.
2016. febr. 12. 20:02
 3/12 anonim ***** válasza:

Bizalom kuka.

Kapcsolatnak kezd annyi lenni.

2016. febr. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
bocs a szóismétlésért, hulla fáradt vagyok. :)
2016. febr. 12. 20:03
 5/12 anonim ***** válasza:

Azért szerintem már megvolt az első sokk, volt időd átgondolni a dolgokat... most már csak nem fogsz semmi olyat mondani/csinálni, amit később megbánnál. De egy úton lehet csak elindulni, meg kell valahogy beszélni.

Egyébként én szerintem (bár be kell valljam, elég nehéz azért ebbe a szituációba beleképzelnem a barátomat) maximum csak első felindultságomban éreznék haragot. Aztán viszont inkább bizonytalanság venné át a helyét. Hogy vajon miért csinálta. Most ennyire tart a véleményemtől hogy esetleg megszólnám miatta..? De hát egy kapcsolatnak pont az lenne a lényege, hogy mindent meg tudjunk/merjünk osztani a másikkal. Számomra ez amúgy nagyon fontos, és borzasztóan elszomorítana, hogy ennyire nem akar közel engedni magához. Vagy nem tart rá érdemesnek. Másrészől viszont persze felmerülnének olyan gondolatok is, hogy mit csinálhatott abban az időszakban, amíg azt hazudta egyetemre jár, mi van ha megcsalt, stb. Szóval bejönne a féltékenység is biztos a képbe. Mindent összevetve próbálnám minél hamarabb tisztázni a dolgokat. Én amúgy se bírnám ezt sokáig magamban tartani. Akármit mondana egyébként, a bizalmam mindenképp meginogna benne, de azért ha egyértelműen látszik rajta, hogy megcsalásról szó nem volt, akkor emiatt nem szakítanék.

2016. febr. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Biztos elkezdte? Lehet, hogy soha nem is járt. És azért hazudott erről, mert egy komplexusos kis hülye, aki nem meri bevallani, hogy hol bukott ki az oktatási rendszerből. Pláne neked, aki csinálja rendesen. Szóval nem biztos ám, hogy félrekúrt, vagy ilyesmi, lehet, hogy csak kisebbrendűnek érzi magát. Itt az oldalon is van olyan lány, mindenféle nyelvtudást, meg egyetemet hazudik, holott még csak le sem érettségizett, takarítónőként dolgozik.. ő sem akar rosszat ezzel, csak gátlásos.
2016. febr. 13. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
nekem az a fura, hogy nem mondta el neked... én pont a barátomnak mondtam el először, ha valami rossz dolog ért iskolában, nem sikerült valami tárgyam, mert tudtam hogy megértést meg biztatást kapok majd tőle, és nem azt gondolja majd, hogy milyen szar vagyok. lehet a te párod nem így gondolkozik veled kapcsolatban... nem hiszem hogy le kéne baszni, valószínűleg már így is rosszul érzi magát emiatt, és szigorúan véve neked nincs is jogod kioktatni. hacsak nem te fizeted az iskoláját és tartod el. inkább csak kérdezd meg, hogy miért nem merte elmondani.
2016. febr. 13. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is inkább csak azért nem mondja el, mert látja, hogy neked ez mennyire fontos és úgy érzi, hogy ezzel a szemedben kevesebb lenne, mert ő nem bírta. Egyébként rá tudsz kérdezni intelligensen is, ezt felesleges kerülgetni.
2016. febr. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én sehogy, a párom soha nem is járt. De ez más szituáció.


A barátnőd esetében az a kérdés, hogy miért nem mondta el. Bár ha te magad azt írod, hogy ha kiderül, akkor olyat csinálnál, amit magad is megbánnál, akkor nem gondolod, hogy jogosan fél tőled? Nem tudom, itt pontosan mire utaltál, de hogy nem jó dologra, az tuti.

2016. febr. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Legutóbb a következő történt: Azt mondta, hogy 11 re megy vizsgázni. És 1 kor jön. Én azt mondom oké, akkor este találkozunk, mert én délre megyek az egyetemre. Elaludtam, és negyed 1 kor ébredtem fel. Ő épp felért a lakásba. Te még itt? Igen, elaludtam, válaszoltam. Szóval 1 óra alatt nem végzett a vizsgával, mert csak az út 30 perc tömegközlekedéssel, + állítólag szóbeli volt. Hogy hol volt, csak találgatni lehet. Nekem a tesóm, a tesóm férje is kibukott az egyetemről, épp sok ismerősöm van aki így járt, ezzel kapcsolatban megértő vagyok, tehát nincs oka az aggodalomra, hogy én emiatt szakitottam volna vele. Az, hogy olyat csinálok amit megbánnék, azt arra értettem, hogy olyan vitába keverednénk, hogy elhagynám. És lehet h ezt megbánnám. Ugyanakkor amikor szembesítettem az utolsó sztori alkalmával, hogy nem vizsgázni volt, akkor elkezdett sírni, hogy neki ilyen meg olyan rossz gyermekkora volt, én vagyok az egyetlen jó az életében.....Nem tudom, mintha ezáltal zsaroni akart volna? szerintetek?
2016. febr. 13. 13:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!