Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek igazam van, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igazam van, vagy egy irigy kutya vagyok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A párommal lassan 2 éve vagyunk együtt. Amikor elkezdődött a kapcsolatunk tudtam, hogy nem lesz egyszerű. A párom apukája beteg, ezért a tesójával felváltva otthon alszanak a szülőknél. Eleinte a párom csak heti egyszer tudott nálam aludni, később kialkudtuk a tesóval ezt az egyik nap te, másik nap ő aludjon otthon szisztémát. A tesó akkor házas volt. Én elviseltem 1 éven keresztül,hogy a tesója attól függetlenül,hogy az adott nap elvileg nekünk járt volna ő pluszban hazamenjen a feleségéhez 3-4 órákra, amíg a párom hozzám nem tudott eljönni az apja miatt, hanem otthon volt. Viszont az a házasság nagyon nem volt jó,ezért külön mentek. Ekkor a tesó összeszedett valami csajszit,akivel most ők ugyanannyi időt tudnak együtt lenni,mint én a párommal majd két év után. Ez is zavar,hogy ő egyből megkapja azt, amire nekem sokáig várnom kellett,de nem is ez a lényeg. Itt a valentin nap,és azt az egyet kértem,hogy a párom legyen itt velem szombat délutántól hétfő reggelig. De hát ugye ez nem megy, mert hát nekik is programuk van. De nem is szerelmes!!! Ilyeneket mond,hogy a párom menjen el vele ide meg oda,ha valamit el kell intézni,mert hogy a csajjal nem akar menni,mert hogy az nem olyan jó,meg szórakoztató,stb. Akkor nekem ne mondja,hogy szerelmes, meg ne vegye el tőlem ezt a kis örömöt. Nagyon hülyén gondolom,hogy most én lennék a "soros",hogy most egy kicsit a mi kapcsolatunkra koncentrálhassunk?

2016. febr. 12. 21:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem könnyű ez a helyzet, sajnállak titeket! De, ebben az esetben úgy gondolom, a testvérnek kellene engedni, főleg, ha nem is érez igazán a lány iránt.
2016. febr. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Blade Bone ***** válasza:
0%
Én csak a fatert sajnálom, ilyen gyerekeket..
2016. febr. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nagy probléma, hogy heti 3 alkalommal a hapsid a beteg apjával nem veled. Nem is értem, hogy éled túl.
2016. febr. 13. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Több dolog is eszembe jutott.

Egyrészt hagyhatnátok a francba a Valentin napot, tudom, ez egy kis extra ünnep, csak ott van egy ápolásra szoruló családtag, és ez egy speciális helyzet.

Aztán eszembe jutott az egyik ismerősöm is, akinek a tesója rendszeresen lepasszolja a gyerekeit nagymamához, ismerősömhöz, megkérdezés és egyeztetés nélkül.

Meg aztán felmerült még egy dolog bennem, hogy esetleg a papa mellé nem lehetne valaki szakembert, ápolót kérni, akár időszakosan, pénzért?

Nekem az egyik oldalon élnek még a nagyszüleim, de már idősek. Messze élnek tőlünk, így mi nem tudunk ilyen szinten besegíteni, egyik nagybátyám él közel hozzájuk, ő szokott átjárni kocsival, de egyébként meg egyedül vannak, nem akartak egyik gyerekükhöz sem odaköltözni, viszont felmerült az idősek otthona is ötletként, ahol figyelnének rájuk, és nem lennének egyedül.

2016. febr. 13. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
#2 #3 Itt nem az a kérdés, hogy miért az apjával van otthon minden második nap (ami ha úgy vesszük, az év felében azért csak-csak nincs velem, nem is olyan kevés az, ha így belegondolsz, plusz minden évben 5 hétig ezen felül még külföldre kell utaznia üzleti ügyekben), hanem a tesójának a hozzáállása,hogy mindig az ő dolgai a fontosak,meg az ő élete. A párom mielőtt megismerkedtünk 2 évig lakott otthon az apja miatt, mert Alzheimeres,és állandóan utánuk kérdez és aggódik,hogy bajuk van, mert ő azt képzeli,hogy tízen éves gyerekek még. Ezen sajnos ápoló sem segít. Nem tudom, ti miért sajnálkoztok ennyire, hogy szegény faternak ilyen gyerekei vannak, mikor végülis a saját életüket félreteszik. Nekünk pl azért nincs még gyerekünk, mert akkor hogy menne az apjához...de tényleg bunkó egy társulat vagyunk.#1 #4, köszi a válaszokat!
2016. febr. 13. 08:23
 6/12 Blade Bone ***** válasza:

Ha tegyük fel haldokolna valaki az utcán mikor arra mész, de ugyanakkor lennének ott mások is, akik tovább mennek, te is tovább mennél, mondván hogy ők sem segítettek? Szerinted van különbség bunkóság és a között, hogy te a mások bunkóságára hagyatkozol?

Ha valami baja lesz a pasid apjának, ti ugyanúgy hibásak lesztek, mint a tesó.. Nem bújhattok ki a felelősség alól annyival, hogy "há mer a testvére sem foglalkozik vele" Kész szerencse hogy nem tizen vannak testvérek, akkor aztán dobálhatnátok össze-vissza szegény embert.. Aki mellesleg a te pasid életéért volt felelős. Az lenne a minimum hogy boldoggá tegyétek szegény hátralévő életét.. De hát ti tudjátok, én csak elmondtam a véleményem.

2016. febr. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Utolsó, valamit félreértettél, pont ez az,hogy amikor ő nem foglakozik vele,akkor az én páromnak "kell", szerintem ez nem igazságos. Ugyanúgy,ahogy ő szeretné az életét élni, mi is szeretnénk. És szerintem mist egy kicsit ő is hozhatna áldozatot,főleg úgy,hogy csak szórakozik.
2016. febr. 13. 20:35
 8/12 Blade Bone ***** válasza:
26%
De értettem mindent, és pont ez a lényeg. Mondok egy másik példát akkor. Én együtt lakom tesómmal, de ő nem szeret takarítani, így nekem kell.. Na most ez igazságtalan tőle, de ha én is ugyanúgy tennék mint ahogyan ő, akkor természetesen lenne igazság, de ez nem változtatna a tényen, hogy mocsokban élünk. Szóval arra szeretnék kilyukadni, hogy attól még, hogy a testvér ilyen meggondolatlan és tiszteletlen az apa iránt, a párodnak még nem kell őt követnie, mert akkor ugyanolyan lesz mint ő és az apjuk meg magára marad. Szóval oké, értem hogy igazságtalan a helyzet, de viszont ti jó emberek vagytok, légy büszke inkább a párodra, hogy kiáll a családja mellett, biztos lehetsz benne, hogy a jövőben titeket sem fog majd sosem cserben hagyni.
2016. febr. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező, bicskanyitogatóan önző vagy, nem pedig irigy kutya. A testvér házassága valószínűleg azért is romlott meg, mert folyton át kellett járogatni, mert miattad felrúgtak egy rendszert (házasságot viselt meg! Nem a te akkor pár hónapos járogatásodat! Fel tudod ezt fogni az önző fejeddel?). Most szerencsétlennek van egy kapcsolata, ahol te önhatalmúlag kijelented, hogy hát ő nem szerelmes, neked jár az idő, és kész, mert te szerelmes vagy, ő meg nem, mert te ezt különben is jobban tudod. Közöd hozzá semmi. Ha nyíltan csak kúrogatná a csajt, és ezt ordibálná szét az utcán, neked akkor sem lenne jogod eldönteni, hogy hogyan tölti az idejét.

Párod meg egy rendes ember, még egy hárpia mellett is, és kitart a családja mellett. Becsüld meg, és ne nyavalyogj, hogy csak heti 3 éjszakát tudtok együtt tölteni. Ez sem kevés, sőt... Akkor lenne kevés, ha 0 lenne. Majd akkor legalább talán megtudnád becsülni is!

2016. febr. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Irigy kutya vagy.
2016. febr. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!