Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek azert, hogy ne legyek annyira naiv?!?

Figyelt kérdés

mint egy hercegno, aki belecsoppent a valosagba, ugy elek... es ez leginkabb abban mutatkozik meg, hogy remenytelenul szerelmes tudok lenni hosszu hosszu idokig olyan emberekbe akik kihasznaltak es atvertek. vagy eppenseggel nem tudom lerazni azt aki nem szall le rolam.

utalom hogy kihasznaljak a jo szivemet.


2016. febr. 12. 23:52
 1/9 anonim ***** válasza:
19%
A "naív" az a buta, csak kedvesebben megfogalmazva. Szóval gondolkodj mielőtt cselekszel, hogy ne legyél naív.
2016. febr. 12. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

ó te szegény mindjárt megsajnállak. semmi konkrétumot nem mondtál arról a fenejó szívedről. ha meg olyan busz után futsz ami nem vesz fel, és még le is fing, akkor az már tényleg mindennek a legalja.

24F

2016. febr. 12. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Clark Kent.. ***** válasza:

Szinte semmit. A nők úgy vannak összerakva, hogy a balhésabb pasikhoz vonzódjanak. Ennek tudományos magyarázata is van, de most felesleges ebbe belemenni.


Ez egy teljesen egészséges dolog, rajtad kívül nők tucatjai küzdenek ezzel a dologgal.


Esetleg tesztelt mennyire őszinte hozzád, akkor a kevésbé balhésakat fogod majd ki.

2016. febr. 13. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
szerintem ez hulyeseg, ne haragudj :D kapasbol nem 1, nem 2 ismerosomet tudnam felhozni ellenpeldakent o_O
2016. febr. 13. 00:27
 5/9 anonim ***** válasza:
Ja persze, biztos úgy van az, hogy nem tudod lerázni, aki ne száll le rólad :DMer" a nagy szived...véletlenül se az egódnak kell a kajtató hüülyegyerek. Ismertem egy ilyen csajt, jól átbszott, volt pár keresetlen szavam hozzá, és hogy hogy nem, se perc alatt lerázott :D Betűre ugyanezt a dumát nyomta le a nagy szívéről, meg a kihasználásról. Vicc.Szóval ne játszd az agyad, azért nem rázod le a tapadókat, mert addig körbenyalogattatod magad velük, amíg te meg a reménytelen hapsikat hajkurászod. És ahogy előttem szóló is írta, számos ilyen nő van.
2016. febr. 13. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Clark Kent.. ***** válasza:

"szerintem ez hulyeseg, ne haragudj :D kapasbol nem 1, nem 2 ismerosomet tudnam felhozni ellenpeldakent o_O"


Írd csak le nyugodtan az ellenpéldáidat, aztán majd megvitatjuk, hogy helytállóak-e.

2016. febr. 13. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 rrrrrreennnnn ***** válasza:

Korom sötétke vagy!

Semmi fogalmad a szerelemről. Amit érzel a 'balhés' fickòk irànt, az vonzòdâs. Szerelem= valakit a tulajdonsàgai miatt szeretni.

Ès ne gyere ezzel az idegesìtő dumàval, hogy nem bìrod lerâzni a nem kívànatos embereket.

Sorolj fel 3 indokot, miert nem!

-olyankor megnémulsz?

-elfeljted a magyar szavakat?

-kést tartanak a nyakdhoz, amiért nem mondhatod azt, hogy 'ha nem hagyod abba a nyomulàst, ha mégegyszer felhívsz, feljelentelek, ùhyhogy kopjàl le!'

NEM AKAROD!!!!! Elhùzod a mézes madzagot, ködösìtesz, kétértelmű vagy...

Ès azt hasznàljàk ki, aki hagyja...

Nem kell széttenni a làbacskàdat Jànosnak meg a vàrosnak.

Mert elàrulom: a jòszìvűség teljességgel màst jelent!!!!

2016. febr. 13. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

én úgy tudom lebeszélni magam, ha belegondolok, a balhé nem egyenlő a kalanddal és az izgalmas titkokkal.


sokszor egészen egyszerű mozgatórugók vannak:


- most megmutatom mindenkinek

- üres az életem, legalább másokat befolyásolhatok

- velem se törődik senki, most jól bosszút állok

- a haverom Karcsinak is bejött ez az élet, jobb ötletem meg nincsen

- mit képzel mindenki, hogy nem úgy táncolnak, ahogy év fütyülök? na most majd meglátják.


másrészt ki kell nyitnod a szemed, hogy észre merd venni: itt nem arattál babért, de szórakozni, "egynek" jó vagy.


és akkor már csak az van hátra: hidd el, hogy aki megbízható és törődik veled, az sem mind unalmas. van, aki őszinte ÉS érdekes.


N

2016. febr. 13. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Sosem értettem ezeket a kérdéseket. Ha látod a problémát, változz meg! Amint valaki ottver, hagyd ott! És alapból ne kezdj balhés pasikkal. De most ezzel nem írtam le semmi olyat, amit alapból ne tudnál.


Az meg hülyeség, hogy minden csaj a balhés pasikra bukik, engem sosem vonzottak. Azt sem mondanám, hogy intelligencia-függő, egyszerűen van, akinek más jön be.

2016. febr. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!