Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyire toleralnatok, hogy a parotok, az ex sszeretojevel bulizik?

Figyelt kérdés

Es aki meg hajnali 2-kor sem jon haza...

Telefont nem veszi fel.


2016. febr. 13. 01:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Kettesben mentek el bulizni? Te miért nem mentél?
2016. febr. 13. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem kettesben mentek, kb. 5-en, 6-an. Tobbit privatba leirom.
2016. febr. 13. 01:46
 3/8 anonim ***** válasza:
Semennyire. Lapát.
2016. febr. 13. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Már nem a párod.

Azt elfogadnám, ha pl. ugyanarra a helyre járnának bulizni és ott összefutnak, de azt, hogy együtt is mennek...

Persze nem kell mindjárt a legrosszabbra gondolni, a telefont a hangos zene miatt nem hallhatja, buliból pedig ritkán mennek még el hajnal 2-kor, de a tapasztalat az, hogy ilyenkor bizony nagy esély van a félrelépésre.

2016. febr. 13. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ismerős a helyzet... nen néztem jó szemmel. Ha gondikod írd le
2016. febr. 13. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire sem toleralnam. Ha exbaratno lenne sem tetszene, de az exszeretonel nincs rosszabb. Az en parom ugyan nem csalt meg (vagy csak jo volt a magyarazat) de talalkozott az exszeretojevel parszor (egy heten belul) es nem szolt elore, sot hazudott hova megy, de vegul elmondta mert gyanus lett. Ez a dolog annyira szalka lett a szememben (pedig mar masfel eve volt) hogy ha megegyszer megtenne, biztos elhagynam. Mondjuk az o exszeretoje hajtott ra. Nem tudom miert nem mentel bulizni veluk, de nem normalis a helyzet az tuti.
2016. febr. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat! Sajnalom, hogy nem elobb neztem meg oket.

Igazabol az ex-szereto alatt azt ertettem, hogy ok egykor(meg sokkal elottem) viszonyban voltak( a no hazas, tobb gyermekes anyuka). Szoval itt szo sincs megcsalasrol, legalabbis a mi reszunkrol. Bulizni, meg azert mentek mert a not bucsuztattak a munkahelyerol(egy helyen dolgoztak).

A lenyeg, hogy szerencsere semmi olyan nem tortent, amire felelmemben gondoltam.

2016. febr. 13. 18:33
 8/8 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben szerintem is megnyugodhatsz.
2016. febr. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!