Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kezeljem? Mit tanácsoltok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezeljem? Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

Együtt élek egy lánnyal , 7 hónapja vagyunk egy háztartásban , 9 hónapja vagyunk együtt . 22 éves vagyok, jol kereső állásom van , amiből az albérlet , számla , havi élelem , bérletek miatt semmi nem pénzem nem marad . Éjjel nappal dolgozom . Sokszor reggel 4 kor kelek majd este 22 re erek haza az utazás miatt.

A barátnőm azon kívül hogy kitakarít semmit nem csinál . Magamra kell főzzek mert ő otthonról hozza az ennivalót amit az anyja csinál neki (21 éves a lány).


Ha ossze veszünk akkor mindig felhozza, hogy semmit nem csinálok . Magamra főzök, utána mosogatok , egésznap dolgozom .. Mar nem

Is veszekszem vele . Mindig azzal jön , hogy ő dolgozik ( havi 3-4 alkalom diák munka) illetve iskolába jár , plusz van egy kutyája akit el kell tartson ( ugy beszél mintha egy gyereke lenne ) .


Soha nincs pénzem . Nekem az albérlet semmi plusz dolgot nem ad mert ugyanúgy akkor kelek mint otthon mivel ugyanannyira messze van a munkahelyem mint otthonról .


Ezen kívül a szex . Ha be próbálkozok sokszor el lök, van mikor egy sima olelesnel is .

Most jo időszakát éli , viszont ez kb olyan ,,alap" szerintem ami elvárható .

Ma reggel viszont kiborult a bili . Havi baja van , nagyon kívánom a szexet . Fel keltünk , simogattam majd a kezet oda raktam. Ő elkezdte simogatni majd kijelentette, hogy el fog késni a munkából . En vissza raktam a kezet majd simogatta meg huzogatta aztán felkelt es lement . Azota lent fekszik es kutyázik ...


Ha felhozom neki akkor en leszek a bunko mert csak a szex a fontos , de mar nem bírom ... Soha nem hajlandó kielégíteni ... 4-5 x megcsinálta mert kertem ra majd egy veszekedésnel felhozta hogy ő mekkora császár es soha tobbet nem fogja megcsinalni mert bunko vagyok .


Elegem van !! Köszönöm ha segítetek , bocsi hogy hosszú lett


2016. febr. 13. 07:39
 1/5 A kérdező kommentje:
A fogalmazásert is elnézést , telefonról vagyok . Plusz dolgok : azért költöztünk össze, mert neki itt van a sulija ebben a városban , a szülő városunk az innen 90-100 km . Nekem a munkahely ugyanúgy 50 km , de azt mondta mi után ossze jöttünk, hogy amúgy nem működne ha nem költözünk fel ..
2016. febr. 13. 07:42
 2/5 A kérdező kommentje:
Félreértés ne essék . A kutyával semmi bajom , de mikor kijelenti, hogy van egy gyerekem , illetve mindenhova !!! Hozni akarja magával ( bolt, romantikus séta stb ) akkor az kicsit sok .. Plusz ha hazajön a munkából akkor a kutya igy ugy amúgy ..
2016. febr. 13. 07:46
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés? Ez a csaj idióta. Ott kell hagyni az idétlen kutyájával együtt!
2016. febr. 13. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

En itt egyedul a szexet latom problemasnak.

Az elejen se volt eleg szex?

Most a mi kapcsolatunk os ott tart, h problema neki, h minden nap szexelni akarok. Mindig valami fontosabb lenne. Aterzem a helyzeted.

Magyarazd el neki, h ebbol erzed, h szeret.

Amig alszik verd ra. En is szoktam ra kielegiteni magam.

N

2016. febr. 13. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hagyd ott. Komolyan. Ez egy idióta. Ráadásul semmi szerethető nincs benne.
2016. febr. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!