Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinálnátok, ha barátotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok, ha barátotok egy lánnyal pózol egy fényképen?

Figyelt kérdés
Barátom egyetemista. Néha vannak egyetemi bulik amire elmegy. Rosszul esik, de nem tartom vissza, hisz az egyetem nem szólhat csak tanulásról. Nemrég is volt ilyen buli ahol képek is születtek. Egy lánnyal készült róla több fotó is átölelkezve. A képet annak eseménynek a oldalán találtam meg. Nem tudom mit tegyek rákérdezzek, de akkor kitudúdna, hogy nyomoztam. Kérdezősködjek mi volt, hogy érezte magát, hátha elmondja ? Hagyjam az egészet és ne szóljak semmit ? Csináljak cirkuszt ?

2016. febr. 13. 11:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Bocsi, hogy ezt mondom, de te nagyon féltékeny vagy, a SEMMIRE!


Biztos, csak haverok, buliztak .. és?


Én semmit se csinálnék. Azt hiszed, hogy csak veled foglalkozik mással nem? Azt hiszed, hogy nincsenek lányhaverjai?

Miért kell bolhából elefántot csinálni? Haverok, ennyi. Pont!


Akkor gondolom te kis szűzies vagy, és neked nincsenek is srác haverjaid, és te nem is mész bulizni, akkor bulis képek készülnek, ugye?

Ne nevettesd már ki magad!

2016. febr. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Blade Bone ***** válasza:
Hát most szerintem meg ennék egy csokit, de nincs itthon, úgyhogy rákérdeznék, hogy mégis hogy volt mersze? Csak hogy tudja nem kéne titkolózni.. De ha barátok a csajjal, akkor nem tudom, talán bölcsebb lenne hallgatni, elvégre nem megcsalás ez még.
2016. febr. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Kidobnám a pi.csába.

19/ L

2016. febr. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
figyi, a képeken gyakran átkarolják egymást az emberek.. szerintem ennyi alapján még nem kell kombinálni. bízol benne? akkor ne pic.ulj :D
2016. febr. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én megkérdezném. Ez nem nyomozás, egyszerűen kíváncsi voltál, milyen volt a buli. Mi a párommal simán felmegyünk olyan események honlapjára, ahová a másik készül, vagy volt - egész egyszerűen azért, mert érdekel, milyen. Ja, és ne gyanúsítgasd, csak érdeklődő jelleggel kérdezz rá, hogy amúgy ő kicsoda.
2016. febr. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ugyan, ilyen partyponty-os képeken mindenki összekapaszkodik egy-két közös kép erejéig, sokszor pusztán azért, hogy legalább a kép elkészítése alatt ne sodorja el őket egymástól a tömeg :)
2016. febr. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!