Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Még csak pár hete vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még csak pár hete vagyok együtt a barátommal, de már úgy érzem, hogy nem akarok vele lenni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem tudom magam elengedni mellette, szerintem ez neki is feltűnik. Néha már nincs is kedvem találkozni vele. Szakítsak vele?
2016. febr. 13. 15:21
 1/5 anonim ***** válasza:
igen akkor szakíts mert mégsem alakult ki semmi iránta:/
2016. febr. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szakíts, igen. Ha úgy érzed. Csak magyarázd is meg neki, hogy te mégsem érzel többet, hiába is próbáltátok meg együtt. Ha normális, nem fog haragudni érte és megérti. Legalábbis remélem.
2016. febr. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
mit tehetnél? semmit. hozzá vagy láncolva?
2016. febr. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 omba ***** válasza:
100%

Persze, hogy szakíts - még ma. Nem volna jó, ha ő meg beleélné magát valamibe, ami nincs.

No para, van ez így.

2016. febr. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
56%
Mért jöttél akkor össze vele? :D
2016. febr. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!