Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, van szerintetek olyasmi, amiben mi férfiak szemetek vagyunk veletek? Ha igen, miben?

Figyelt kérdés
indokolatlan szemétségre gondoltam, túlkapásokra, amik nem volnának szükségszerűek

2016. febr. 13. 18:44
 1/4 anonim ***** válasza:

mivel nem egy kollektív nagy gyurmaszörny vagytok, ezért nincs olyan, hogy TI férfiak valamiben szemetek vagytok velünk.


konkrét emberek szemétségeire tudnék példát mondani, bugyuta általánosító dolgokat felesleges hangoztatni.

2016. febr. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

#1 +1

Velem sem volt még olyan, hogy bizonyos dolgokban minden egyes férfi ugyanolyan szemét lett volna. Értelmetlen a kérdésed.

2016. febr. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Értem és jogos, de megígérem, hogy nem vesszük mind magunkra, bármit is írtok.

Az általánosítás rossz dolog, de segíthet dolgok kimondásában. Én most dolgokat szeretnék kimondatni.


Elvileg mindenki tudja, hogy valami vonatkozik-e rá vagy sem. Elvileg, mert lehet, hogy most derül ki számára valami új, hát tessék hölgyeim, szabad a vadászat.

2016. febr. 13. 19:43
 4/4 anonim ***** válasza:

Pár napja volt ez a válaszom egy másik kérdésnél, szerintem itt is megállja a helyét.


"A kéretlen megjegyzések nagyon szoktak zavarni, ezek leginkább akkor idegesítőek amikor teljesen irreleváns, hogy hogy nézek ki vagy mit csinálnának velem. Nem olyan rég történt, hogy vitáztam egy pasival az eugenikáról, amikor egyszercsak benyögi, hogy "Megse dugnálák, mit pattogsz?!" Én meg csak nézek, hogy ennek mi köze a témához. A férfi a racionálisabb nem? Hát persze, amíg be nem kerül a képletbe egy nő.

Nagymamám temetésén is több dícséretet kaptam a külsőmre, mint részvétnyilvánítást...

Az igaz, hogy csinosabban voltam felöltözbe a szokásosnál, de egy temetésre csak nem fogok tornacipőben meg farmerban elmenni. Aztán ott vannak az építkezések, már előre görcsbe rándul a gyomrom, hogy ha látom nincs más út, muszáj lesz arra elmenni. Akkor szép számmal jönnek a beszólások és a cuppogások.

Ami még nagyon szokott zavarni, az az amikor valaki "ez férfimunka" vagy a "bízd ezt a férfiakra" dumával jön. Mintha minden fizikai megmozdulásnak feltétele lenne egy farok. (Erre az állva pisilésnél van igazán szükség, már gyerekként is péniszirigységben szenvedtem és kipróbáltam milyen állva vizelni, aminek az lett az eredménye, hogy mind a két lábam tiszta pisi lett, plusz a rövidnadrágom és a bugyim is. :D) Konkrétan volt olyan, hogy kivették a kalapácsot a kezemből, mert nehogy már nő létemre vakolatot akarjak verni. (házfelújítás volt)

Az tény, hogy erősebbek a férfiak, de attól nem kéne úgy bánni a nőkkel mintha hímestojások lennének. Emiatt van az, hogy sok nőnemű olyan kényelmes és megvan halva egy kis fizikai munkától, már ha egyáltalán megcsinálja és nem egy férfitól várja a megváltást. Én azt is támogatnám, hogy ha bevezetnék a kötelező sorkatonaságot, akkor hívják be a nőket is.

21/L"

2016. febr. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!