Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak ti elhagynátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak ti elhagynátok a párotokat, ha kiderülne hogy régen viszonya volt apátokkal?

Figyelt kérdés
Akkor ha régen szeretők voltak az apával,de akkor még a fiut nem ismerte. Később megismerte, és megszerette a fiut, de az időt,múltat nem tudja visszaforgatni. Senki nem tud a viszonyról, nem is sejtik. Szakítanátok ezért?
2016. febr. 15. 18:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én nő vagyok, szóval megfordítottam: ha kiderülne, hogy a páromnak viszonya volt anyámmal, biztos, hogy szakítanék. Nem feltétlenül azért, mert aaannyira önérzetes vagyok vagy ilyesmi, de rosszul lennék a gondolattól, hogy - bocsánat a fogalmazásért, de - azt a farkat engedjem magamba, ami anyámban is járt. Ez így nem menne, nincs mit szépíteni.
2016. febr. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mivel a parom apja elmult 70, anyukam meg elmult 60, el nem tudom kepzelni hogy barmelyikunknek viszonya lett volna a masik szulojevel.


Persze biztos vannak fiatalos apak, nekem meg amugy is apakomplexusom van es az idosebb pasik jonnek be, de azert a 70 az mar nagyon oreg. Viszont egy 40-45os apukanak a 20eves fiat meg nem veszem ferfiszamba... de nem ismerlek, nem tudom biztosra mondani hogy szakitanek vagy sem.

2016. febr. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ja bocs, en is no vagyok... most latom, hogy ferfiakhoz szolt a kerdes...mea culpa
2016. febr. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!