Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy szerethetem es kozben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerethetem es kozben gyulolom? Hogy felejtsem igy el?

Figyelt kérdés
Barmit megkaphatott volna, de nem, mert neki egy egoista, magat divanak kepzelo no kellett, hogy tudjon vele villogni. Gyulolom ezert, ugyanakkor szeretem is. Hogy lehet innen mar elfelejteni, csalodtam benne, nincs olyan het, hogy ne torjek legalabb 1x ossze miatta. Ha szakitana is a csajjal, akivel van, es esetleg akarna tolem valamit, akkor se kellene, nem erdemel meg... De megis hogy felejtsek?
2016. febr. 18. 12:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmiképp sem erőszakkal, mert így nem megy. Az idő elhalványít mindent. Kinél előbb, kinél később. Lehet, egyszerre megakad a tekintetted valakin, akire nem is számítasz és feledésbe merül minden ami vele volt kapcsolatban.
2016. febr. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szakítsd meg vele a kapcsolatot, ne kínozd magad feleslegesen...

Féltékenykedni meg felesleges...

2016. febr. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nehez megszakitani minden kapcsolatot, mivel par utcaval arrebb lakik, es akarva akaratlanul is osszefutok vele.
2016. febr. 18. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!