Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha barátnőm azt mondja nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha barátnőm azt mondja nem tudja, hogy szerelmes e belém akkor, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Előttem volt egy nagyon komoly csalódása, lehet azert mondja ezt, de az is lehet egyeltalan nem szerelmes belém, szerintetek, vén értelme ennek, vagy inkább szakítsak vele? 2 éve vagyunk együtt.

2016. febr. 18. 12:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Tehát már több mint 2 éve a nagy csalódásának és veled van.

1) Ha nem dolgozta fel és még visszavágyik akkor minek van veled?

2) Nincs akkora csalódás amin ennyi idő alatt ne lehetett volna túllépni.


Valóban nem szerelmes beléd. Felejtőpasinak használt és véletlenül összejöttetek. A szerelem úgyis elmúlik, nektek kell tudni, hogy jól meglesztek-e még együtt.

2016. febr. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyj neki időt, gondolja át, mit akar. Ha egyből a csalódás után jöttél neki te, akkor sanszos amúgy az a felállás, amit az első mond. De attól függetlenül is előfordulhat ilyen, ha még fiatalok vagytok, és tegyük fel a csajnak nemigen volt komoly kapcsolata rajtad és a csalódást leszámítva, vagy ha a kapcsolatotok is már csak az a langyos víz kategória... Én a helyedben most tuti nem találkoznék vele egy ideig, hagynám hogy gondolja át a dolgokat. Aztán két lehetőség van, vagy elkezdesz neki iszonyúan hiányozni, és rájön hogy mennyire szeret is téged, vagy pedig amellett dönt, hogy inkább új életet kezdene mással.
2016. febr. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Eddig miket mondott a 2 év alatt?
2016. febr. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!