Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha szeretem?

Figyelt kérdés
Egyetemen megismerkedtem egy lánnyal, még tanév elején, akivel azonnal nagyon jó barátok lettünk. Flörtöltünk, kerestük egymás társaságát, viszont később kiderült, hogy van barátja, akivel elméletileg (gondolom gyakorlatilag is) jó kapcsolatban van, tehát szeretik egymást. Én ezt azt információt, csak később tudtam meg, és addigra beleszerettem, ami sajnos, még mindig tart. Sokszor nem is tudom/tudtam hova tenni a reakcióit, mert sokszor úgy viselkedek vele, mintha a barátnőm lenne, egyetemen is szinte mindenki azt hiszi, hogy együtt vagyunk. A legnagyobb gondom, hogy a srácot biztos nem hagyná ott miattam, és én ezt hajlandó is lennék elfogadni, tisztelem mások kapcsolatát, viszont a lánnyal továbbra is nagyon jó kapcsolatom van. Minden nap találkozunk, vagy beszélgetünk, és nagyon jól érezzük magunkat egymással, így nem is tudom kizárni az életemből, és sajnos nem is igazán szeretném (pedig lehet ezt kéne). Őszintén szólva nem tudom mi tévő legyek, ha elmondom neki, hogy én többet szeretnék tőle, valószínűleg kerülne, ugyanakkor mindennap látnánk egymást, tehát elég kellemetlen lenne, ha meg megpróbálom kizárni, akkor megkeresne, hogy mi a gond. Bíztam benne, hogy esetleg szakít a barátjával, vagy én kiszeretek belőle, esetleg megismerek egy másik lányt, de sajnos egyik sem valósult meg. Ti mit javasoltok?

2016. febr. 18. 15:56
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Pedig lèpned kène,mert igy csak várakozó pályán vagy, ès kitudja meddig.El mennek melleted a jobbnál jobb csajok te meg csak vársz.
2016. febr. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Sokszor nem is tudom/tudtam hova tenni a reakcióit, mert sokszor úgy viselkedek velem, mintha a barátnőm lenne. Egyetemen is szinte mindenki azt hiszi, hogy együtt vagyunk. *javítva
2016. febr. 18. 16:01
 3/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot, ment a zöld mancs!
2016. febr. 18. 16:04
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
én majdnem ugyan ebben a helyzetben vagyok. ugyan így összebarátkoztam egy lánnyal, aztán úgy tűnt, mintha többet is akarna, de neki is barátja van. ezt amúgy mástól kellett megtudnom, mert ő elfelejtette említeni, de közben meg végig adta alám a lovat. és ezek ellenére úgyan úgy szeretem. ez ellen nem lehet mit tenni. majd talán elmúlik egy idő után.
2016. febr. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Én mindenesetre nem szeretnék olyan barátnőt, aki így viselkedik. Jobban jársz ha elfelejted.
2016. febr. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj bele, ha te lennél a barátja és mással tenné azt, amit veled. Hogy esne? Pedig az ilyen típusú lányok nem változnak meg.
2016. febr. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ment mindenkinek a zöld pacsi! Mindenki véleményére kíváncsi vagyok! Ha esetleg volt valaki hasonló helyzetben, vagy ismer hasonló történetet, bátran írja le! Köszönöm!
2016. febr. 18. 18:39
 8/26 anonim válasza:
100%
Az előttem szólóknak igaza van és te is jól gondolod,hogy tovább kéne lépned.Szerintem meg kéne próbálnod csökkenteni azt a mennyiséget amit beszélsz vele és másokkal beszélgetni meg eljárni. Különben ha továbbra is ugyanannyit beszélsz vele és tök jól el is vagytok nem fog sok minden változni valszeg a felé irányuló érzéseidben,benne ragadsz az "ördögi körben".
2016. febr. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Szerintem is csökkentsd a vele töltött időt és ne fantáziálj róla. Járj el ismerkedni is, így egyre kevesebbet fogsz rágondolni, aztán csak kialakul valami valakivel.
2016. febr. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat! Eljárok szórakozni nélküle is egyébként, de olyankor rám szokott írni, vagy csak szimplán eszembe jut. Az a gond, hogy eléggé része lettem az életének, és ő is az enyémnek. Nehéz így kizárni...de így nem maradhat, mert csak magammal baszok ki, még nem tudom mi lenne a legjobb megoldás. Sajnos nem nagyon találkoztam olyan lánnyal, akivel összejönnék helyette. A másik, hogy egy kicsit szerintem ő is többet lát bennem, mint egy barát,(lehet hogy tévedek, és csak húzza az agyamat) de a palija mellett rendíthetetlenül kitart. Még nem voltam ilyen szituációban...
2016. febr. 18. 22:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!