Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az idősebb férfiaknak bejön,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az idősebb férfiaknak bejön, ha azt veszik észre hogy tetszik egy fiatalabb nőnek?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok hogy pl házas 40-50 éves férfi és fiatal független 25-35 éves nő. Ha a nő beleszeret egy idősebb pasi eltudja utasitani?
2016. febr. 18. 16:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
El tudja, ha normális. A nő csak egy prosti a történetben. Ilyennek nemet mondani nem nehéz.
2016. febr. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mondjuk olyan helyzetre gondoltam hogy a nő beleszeret, nem a pénz miatt.
2016. febr. 18. 16:54
 3/11 anonim ***** válasza:

Akkor se leszel több, mint egy d..gó eszköz, hisz a másik kapcsolatban van.


De józan paraszti ésszel, mi a francért, akar egy nő ráhajtani egy foglalt emberre? K..va akar lenni, egy olcsó r..bnc? Ennyi nőiesség se szorult az ilyen nőkbe, hogy inkább a független férfiakra hajtanának?

2016. febr. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ez csak egy egyszerű kérdés. Érzésekről beszélek nem pénzről. K...a az aki pénzért csinálja. De nem erkölcsi magaslatokban megìrt vàlaszokat akartam, arról hogy ki szerint r....c a szerető. Vagy mit gondolsz a kapcsolatba belépő félről a kérdésre akartam választ kapni.
2016. febr. 18. 17:10
 5/11 anonim ***** válasza:
29%

Azt is k..vnak nevezik, aki nem pénzért d..g egy olyan emberrel, aki foglalt. Aki pénzért csinálja az a luxus k..va.

Ha meg egy független nő érzelmeket táplál egy párkapcsolatban lévő férfi iránt, az h..lye, mert plátói az egész, és csak elpocsékolja a drága idejét a nagy semmire.


Igen, bejön nekik, de, akik boldog párkapcsolatban élnek azok lesz..rják.

2016. febr. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Javaslom nézz utánna a fogalmaknak. Tehát aki pénzért csinálja luxus k va ez vicces. Aki az út mellett all az is luxusk? Érdekes elgondolás. Aki nem pénzért csinálja az szerelmes, naív de semmiképpen nem kva. De valami személyes élmény miatt megy fel a vérnyomásod a kérdéstől:-)
2016. febr. 18. 17:20
 7/11 anonim ***** válasza:

Persze, hogy bejön.A reakció rá változó.

Te miért mentél rá? Nem tudtad, hogy házas, s megtetszett, vagy gondolj bele, ismerted és az kezdett el vonzani, hogy látod "egy rendes férfi"?

2016. febr. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
43%

"De valami személyes élmény miatt megy fel a vérnyomásod a kérdéstől:-)"


Ezek szerint magadból indultál ki, hisz én nyugodtan közöltem veled a tényeket. Attól még, hogy nem kapsz érte pénzt, de más nő pasijával d..gsz, ugyanúgy r..bnc vagy. Te ezt eddig nem tudtad?


És van még egy:

a Szeretetk..vsg:


"... valójában óriási szeretetéhség van bennük. Éppen ezért, hogy saját vágyaikat kielégítsék, és biztonságban legyenek, bármit, bárkit hajlandóak elfogadni. Vagyis prostituálódnak a szeretetért. Ez a szeretetk..rva kategóriája. Ki a szeretetk..rva? Aki azért teszi szét a lábát, hogy miután megb..szták, egy kicsit megsimogassák a fejét, tehát cserébe kapjon egy kis szeretetet. Hogy mennyit, az attól függ, mennyit fizetnek érte. Vannak olcsó, középáras és luxusk..rv..k. Pasikban is."


/Dr. Csernus Imre: A férfi - 27.oldal 5. sor/"

2016. febr. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Amit a legtobb kommentelo elfelejt az az, hogy rengeteg ferj dobja el a hazassagat egy szeretoert, es kezd a szeretovel egy uj eletet:-)
2016. febr. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Titusztitusz ***** válasza:
100%
A kérdés nem az a kérdést illetően, hogy bejön-e az idősebb úrnak a jóval fiatalabb hölgy, hanem az, hogy házas-e az illető úr, avagy sem...Szerintem az igazi kérdés mindig EZ...Bejönni meghát persze hogy be szokott jönni minden egészséges szexualitással bíró férfinek, ha egy nő rejtetten, avagy nyíltan is "felajánlkozik"...Akár fiatal az illető férfi akár öreg...Legalábbis szerintem...
2016. febr. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!