Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a páromnak pszichés alapú merevedési gondjai vannak?

Figyelt kérdés

Onnan tudom, mert amúgy működik neki rendesen, de kis apróságok miatt teljesen begörcsöl és aztán semmi nincs, ami életre bírja a szerszámát.

Gondolok itt arra, hogy valaki tüsszent, megnyikordul a kanapé, furcsa hangok keletkeznek, pl cuppogós, kicsit furábban mozdulok, vagy megvakarom a könyököm, bármi. Gondolhatjátok mennyi spontaneitás van az egészben. Alkohol és semmi nem segít, mert ezektől nem áll fel neki. Harminc éves, még csak nem is fiatal. Két éve vagyunk együtt, már mindent megpróbáltam, hogy ellazítsam, segítsek neki, már beszéltem vele erről, de nem hajlandó magának sem beismerni, hogy gondja van ezzel. Ő is tudja, hogy nem jó így, de nem akar beszélni róla, mindig valami másra fogja, mintha neki nem lenne ebben szerepe.


Minden más téren teljesen jól kijövünk, kb álmaim férfija, de ez szörnyű és fogalmam sincs mit kéne tennem. Szinte egyáltalán nem akarok szexelni vele, mert unalmas és fárasztó, mint valami küzdelem egy kósza merevedésért, ami nem is tart soká.

Mit tegyek? Hogy tudnék segíteni neki ellazulni?


2016. febr. 18. 16:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Te? Semmit nem tehetsz. Neki kell szaksegítséget keresni.
2016. febr. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ez a párod problémája, neki kéne tenni ellene. nagyon gyerekes, hogy még azt se ismeri el hogy gondja van. amúgy meg szexuálpszichológus.
2016. febr. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Elég komoly esetnek tűnik ha 2 év után is ilyen, szakember kellene már ide sajnos.
2016. febr. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Zeusz89 ***** válasza:

valószínűleg egy komoly szex csalódása volt valamikor, valamelyik exével ami mindig eszébe jut miközben veled van!

Hiába akar neked és ezzel magának is örömet okozni, ha mindig bevillan a kép az élményről.

Ha sikerülne kiszedned belőle mi az és jól kibeszélnétek talán megoldódna a dolog.

nekem volt egy barátnőm aki az első pár alkalommal sírt közben és mondanom sem kell ez engem is lelohasztott! Nagy nehezen kiszedtem belőle, hogy az előző pasija mit tett vele, (nem részletezném ha nem muszáj) s később megoldódott! megtanult-tanítottam élvezni az együttlétet.

Ami az előttem szólókat illeti Onnantól hogy azt írjátok PÁROD problémája, onnantól a MI problémánk, mert egy kapcsolatban nincs TE vagy ÉN, hanem MI vagyunk! Ha erősek vagyunk és kitartóak, őszintén szeretünk, megoldjuk!

De ez is csak Zeusz véleménye!

2016. febr. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Urológus és/vagy szexuálpszichológus. Menjetek el együtt vagy csak kísérd el.
2016. febr. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A kapcsolat elejétől így van?
2016. febr. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 zyprexaaa ***** válasza:
Elhiszem,h nehéz neki szembe néznie ezzel.A férfiak számára ez egy sarkalatos pont."Ha nem jól teljesítesz,nem is vagy férfi." -Ezt gondolják. Hasonló cipőben jártam.Más volt a kiváltó ok,de az erdmény ugyanaz volt. Először tudatosítottam benne,h nekem ő a ökéletes (nagyszerű,szexi és imádom) aztán ,h engem ez az állapot nem zavar,mert tudom,h lesz jobb,hisz psychés eredetű.És h ez egy játék és bármennyit is kapok elégedett leszek.(törekedett rá,h akár hogyan is de elégedett legyek)Szóval csak játszunk nyugodtan és élvezzük.És igazam lett. Minden tekintetben enyém a világ legjobb fickója :))Ma már nincs gond és soha nem volt ennyire jó nekem mint vele.:)))) Szorítok neked is ! :)
2016. márc. 29. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!