Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan sértődött meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan sértődött meg a barátom azért, mert elmondtam a véleményem őszintén? (macskás téma)

Figyelt kérdés

Barátomék vidéken élnek, ott teljesen máshogy bánnak az állatokkal, mint erre felé. Két macskájuk van, az egyik nőstény, a másik kandúr, nincsenek ivartalanítva. A lány cica folyton szül, a kölyköket próbálják elajándékozni, amelyiket nem sikerül azt pedig megfojtják. Volt, hogy már több hetes kölyköket is megfojtottak.

A kandúr cica pedig néha hetekre eltűnik és tele van sebekkel, és valami szembetegsége is van.

Állatorvoshoz soha nem viszik őket, az ivartalanítás pedig nem opció.


Én nagyon kiakadtam ezen, meg is mondtam a barátomnak, hogy elég kegyetlen, ahogy a szülei bánnak az állatokkal, de rögtön kiborult, hogy én hogy merem kritizálni a szüleit, mikor semmit sem tudok az életről és ők mennyivel többet tapasztaltak tettek már az életben. Vitába keveredtünk, azóta fel sem veszi a telefonját.

Jogos ez az egész dolog?



2016. febr. 18. 19:38
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
89%
jézusom, ilyen emberrel soha nem jönnék össze. ez embertelen és gusztustalan. hagyd el amíg lehet.
2016. febr. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Ő nem tett ilyet, nem is volt soha beleszólása, csak belenyugodott, hogy ott ez a módi.
2016. febr. 18. 19:39
 3/30 anonim ***** válasza:
92%
Nem jogos. Gyomrom kifordul. :S
2016. febr. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
82%

Azért a lány cica golyszlijait kivetetni nem lenne egy nagy összeg.

Ha ezen megsértődik, hát hajrá. Akkor nem vagytok összeillők.

2016. febr. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
39%
Mások ott a szokások. Ennyi.
2016. febr. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
97%
Vidékiként mondom, hogy a 6-oshoz hasonló emberek szánalmasak és undorítóak. Igazi férgek.
2016. febr. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
96%
Onnan fogadtam be kismacskát, akit valaki kidobott, te tudatlan barom. Akarsz még okoskodni?
2016. febr. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
93%
Semmi sem igaz abból, amit írsz. Évek óta megvan a macskám, hatalmas felnőtt állat már, és még mindig ugyanúgy imádom, mint mikor kicsi volt. Minek szidalmazol a semmibe? Nem tudsz semmit arról, hogy én h bánok a macskámmal.
2016. febr. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
91%
Primitív parasztok a szülei, bocs. És a barátod is. Nem lenne logikusabb ivartalanítani valamelyiket? Sosem fogom megérteni az ilyen hü.lye embereket. Olyan bírságot szabnék ki rájuk állatkínzásért, hogy belezöldülnének. :)
2016. febr. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

Erősen gondolkozom a feljelentésen. Azt tudja valaki, hogy mekkora bírságot szoktak kiszabni nagyságrendileg az ilyen eseteknél? Mi van ha nem tudják kifizetni?


-



Elég vastag bőr kell ahhoz, hogy valaki állatkínzókat, gyilkolászós primitív embereket védjen, egyúttal meg a normális állattartókat vádolja, hogy kb. enni sem ad a macskájának. :D Komikus kategória.

2016. febr. 18. 20:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!