Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » "Büntetésből nincs szex",...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Büntetésből nincs szex", lányok, szoktátok ezzel büntetni a pasit?

Figyelt kérdés
Egyáltalán, nektek nem rossz a megvonás?
2016. febr. 21. 01:06
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen "lányok" szimplán idióták. Egy normális kapcsolatban nincs ilyen, hogy büntetésből nincs szex. Én az ilyen nőt úgy otthagynám mint a huzat ha véletlen össze is jöttem volna vele és nem azért mert épp nem lenne szex hanem mert az ilyen egy komplett idióta buta ember. A kapcsolatban a felek, egyenlően a szex is arról kellene, hogy szóljon ami mindkét fél számára élvezetes és kielégítő, nem pedig arról, hogy az adott nő néha hálából odaadja a testét az adott pasinak mert eltartja.. vagy egyszerűen nem is tudok elképzelni erre szituációt...
2016. febr. 21. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
*egyenlőek
2016. febr. 21. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

?


F

2016. febr. 21. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Ez hülyeség!

Ha egy nőnek nincs kedve szexelni,akkor igencsak meg van bántódva.

Nem büntetésből nem szexel,hanem mert nincs hozzá kedve!

2016. febr. 21. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
39%
Voltam már büntetve ezzel. Reggel nem én bőgtem, hanem a hölgy, hogy mekkora idióta volt. Megcsaltam, mert meguntam az idióta játékait. Jól nézek ki, tapadnak rám a nők, viszont hűséges vagyok, de ha valaki évekig játszik velem, az megjárja.
2016. febr. 21. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
50%
Ezt a legegyszerübb mondani.De ha félrelép a faszi akkor meg nem tudja miért.
2016. febr. 21. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem szoktam, én is szeretek szexelni.

De ha összeveszünk és megbánt, akkor nem akarok. Nem büntetésből, hanem mert mérges vagyok rá és szomorú vagyok, olyankor nem kívánom. Ez a két dolog nem összetévesztendő.

2016. febr. 21. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez hülyeség, ha nem szeretnék szexelni, az azért van, mert nem kívánom, nem azért, hogy kiszúrjak a másikkal.
2016. febr. 21. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Szerintem is fura. Akkor lehet még nem is volt a nőnek orgazmusa. És amig az akarata szerint mennek (szexen kívül) a dolgok, addig szívességből megengedi a palinak, hogy rámásszon, de ha nem kap meg valamit, akkor úgy érzi, neki nem éri meg a menet.

Vagy soha nem is kívánta az illetőt. De, ha volt már vele orgazmusa, akkor egy idő után még rá is ráizgulna szerintem, ha a pasi kielégíti.

Mert szerintem a jó szex nélkül egyik fél sem tud meglenni. Még veszekedés után is jobb, ha van, mintha várnak, hogy elszálljon a mérgük.

2016. febr. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Soha mert ez nekem büntetés :D büntetésbõl több a szex!
2016. febr. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!