Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 6év kapcsolatban, azt írta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ibolya061 kérdése:

6év kapcsolatban, azt írta "Nem találkozhatunk többé! Már 2éve "Akkor még nem volt független! Végül, sikerült rendesen meg bántania. "Férfi, és menti magát"! Se látni, sem pedig hallani nem akar -mondta! És most tudom ő a hívogatóm is! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

És most!2014 óta rejtett számon hívásaim voltak!Senki nem szól bele,csak hallgat!Hát letiltottam,ne fogadja a telom

Így már csak látom ezeket,és kit érdekel!Bár....Aztán meg meg jelent,parkolóban csak üldögél az autóban,kerékpározva és majd el esik az járda szegélyben,mert úgy néz fel/épp kint voltam/.És hasonló dolgok.Mostanra már tudom,ő volt a névtelen hívogatóm.De nem tettem feljelentést,mert mindig is tudtam,és hittem.Minden szó miket anno mondott,csak azért mondta.Hogy ismer,és meg kell hogy bántson,hogy el tudjam engedni!De nem tudtam,és ezek szerint ő sem engem?Hogy nem mer a szemembe nézni,az tuti,jól tudom milyen!Ha kicsit durci voltam rá :),akkor cukiskodot :) de nem szólt,ahhoz már nyuszika volt mindig.Azóta nem tudok róla,és most mégis, ennek tudatában,felszakadtak újra a sebek!Nem tudom mit tegyek,és őt sem igazán értem!


2016. febr. 21. 09:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Na akkor ennek ugorj neki még egyszer, mert értelmezhetetlen, amit összehordtál itt. Komolyan, még ha jóindulattal olvasom, tehát akarom érteni, akkor sem megy. Központozás vagy nincs, vagy rossz helyen, az állítmány több mondatodból is hiányzik, szövegkohézióról nem is beszélhetünk, a kisebb hibákat (ékezet, stb) már meg sem merem említeni.

Hajrá, ha sikerül normális kérdést írnod, akkor ígérem írok tanácsot!!

2016. febr. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Költőnő? ***** válasza:
100%
Értelmetlen hablaty az egész
2016. febr. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Először józanodj ki, aztán gondolt át újra.
2016. febr. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én a vastagbetűs részt is csak félig tudtam elolvasni, de kommentek alapján hála istennek nem én vagyok diszleksziás. :)
2016. febr. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Részeg vagy? Esetleg, hiányoztál nyelvtanról?
2016. febr. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Beteg ember az biztos.


Ne vegyél róla tudomást

2016. febr. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!