Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitévő legyek? Teljesen tanácstalan és kétsgébeesett vagyok.

Figyelt kérdés
Öt éve vagyok a barátommal és ez idő alatt semmit sem javult a helyzet, talán még rosszabbodott is. Én nagyon szeretem őt, ő is engem, de az édesanyja miatt rossz a helyzet. Folyton zsarolja érzelmileg, öngyilkossági kísérletekkel és hasonlókkal, költözzön hozzám és hasonló gúnyos megjegyzések. Ő majd meghal... A barátom nem akarja hagyni, de nagyon szenved ebben a helyzetben. Én pedig próbálok türelmes lenni, nem rátenni egy lapáttal a gondjára, de úgy érzem így nincs jövőnk, így nem tudunk majd családot alapítani. Mitévő legyek? Kérlek segítsetek.
2016. febr. 21. 12:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Konnyu... SHZARJA LE AZT AZ IDIOTAT...

Akit ennyire artani akar, nem szabad figyelembe venni. Nevetseges.

Ha adsz tovabbi reszleteket, jobban tudok segiteni.

2016. febr. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem fogja leszarni soha. Szereti. Az anyja.
2016. febr. 21. 12:36
 3/5 anonim ***** válasza:

Gondolom egyedül van az anyja, barátja nincs, vagy férje, talán nem véletlenül van ebben az állapotban.

Persze, hogy mindenáron ragaszkodik a fiához, őrült önző módon.

Pedig ha a fia magára hagyná, elkezdene élni, és keresne magának társat.

Ez az élet rendje, ennek így kellene működni.

Ami most van veletek, az nem normális, egy beteg helyzet, egy segítségre szoruló anyukával.

2016. febr. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Beszélj az anyjával, és említsd meg neki, hogy ha mind3n barátnőt elmar a fia mellől, akkor nem lesznek unokái. Jó, nem pont így, de ez egy érv lehet amellett, hogy békénhagyjon titeket.
2016. febr. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát őt nem érdeklik az unokák. Csak a pénz, s hogy a fia otthon üljön. Nekem pedig már nincs türelmem. Szerintem a barátom sem szabadna engedjen neki, de félti...
2016. febr. 21. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!