Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van ertelme exel osszejonni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ertelme exel osszejonni? Ti osszejonnetek ujra?

Figyelt kérdés
Majdnem 5 honapig voltatok egyutt, a vegen mar nem stimmelt minden, szakitas lett belole. Ti osszejonnetek ujra? Ha igen, miert, ha nem, miert nem?
2016. febr. 21. 12:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ugyanazok a problémák fognak előjönni.
2016. febr. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 RRR ***** válasza:
100%

nem

miért lenne más?

2016. febr. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Mert már csináltam ilyet, de végül ugyanúgy szakítás lett a vége, csak még másfél évet elpazaroltam az életemből.

2016. febr. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Én kétszer csináltam ezt, újra szakítás lett, mert nem változott semmi. Azt el tudom képzelni, hogy kb. 10 év múlva van értelme, mert addigra változhat valaki, de azt nem, hogy kb. 3 hónap múlva újra, mert annyi idő alatt képtelenség megváltozni. Persze van ilyen, meg rájöhet akárki, hogy mit tett rosszul és fejlődhet, de ezt előre nem tudhatod és nagy a rizikó, mi van ha mégsem?
2016. febr. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Cáfolnám. Mi újra összejöttünk, és egész más problémáink vannak a régiek illetve ami miatt szakítottunk anno elő se jön :D De jól megvagyunk már az újrakezdés is több mint 1 éve volt szóval én úgy gondolom ha szereti egymást két ember akkor megér adni még egy esélyt.
2016. febr. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Természetesen nem vagyok ellene az újrakezdésnek és van, amikor megoldódik a probléma. Csak azt mondom, hogy újrakezdésnél nagyon fontos az, hogy mindkét fél feltárja a szakítás problémáit és azt oldja meg magában és ha újra összejönnek, akkor igyekezzenek azokat a hibákat elkerülni.
2016. febr. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!