Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túl gazdag hozzám. Mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl gazdag hozzám. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

24 éves lány vagyok, mostanában kezdtem találkozgatni egy 26 éves fiúval. Egy igazi lovag, így elsőre jobbat nem is kívánhatnék magamnak, és tudom, hogy komolyan érdeklem, viszont van egy "apróság", ami számomra kellemetlen.

A srác nagyon gazdag, hozzám képes mindenképp. Nem vagyok szegény, tök átlagos "középosztálybeli" egyetemista vagyok, suli mellett dolgozom, amire szeretném, arra általában jut, szóval élem a kis átlagos életem. Viszont picit zavaró, hogy ő ennyire gazdag. El sem tudom képzelni, hogy elhívjam magamhoz a kis albérletünkbe ahol 3 lakótársammal lakom, miközben neki fullos 5. kerületi lakása van, ahol egyedül él. Amikor először voltam nála, egyből arra gondoltam, hogy úristen, hát belőlünk nem lesz semmi. Tudom, hogy sokan erre azt mondják, hogy "jaj ne sajnáltasd már magad, hát örülj hogy pénzes pasit fogtál ki" stb... Az a baj, hogy én nem ilyen vagyok... engem frusztrál ha ekkora a különbség köztünk. Nem tudnék neki kb semmit viszonozni. Tudom, tudom, nem a pénz a lényeg, de talán van itt aki megérti, hogy mit érzek most.

Nem árulok zsákbamacskát, szóval tudja, hogy suliba járok még, és mellette dolgozom, gondolom nem számít arra, hogy tele vagyok pénzzel, meg szerintem neki ez nem is lényeg, de én kellemetlenül érzem magam. Egyelőre...


Van itt olyan aki átesett ezen? Hogy oldódott meg?


2016. febr. 21. 13:43
 1/10 anonim ***** válasza:
73%

Ezt magaddal kell lerendezned. A srácot láthatóan nem zavarja, hogy ez van, azt tudom tanácsolni, hogy téged se zavarjon.


Esélyes egyébként, hogy ő hasonló dolgokba már belefutott, amikor hátrány volt, hogy ennyi pénze van és hidd el, ő sincs jobb helyzetben, mint te. Ő meg majd azon aggódik, hogy de jajj, téged vajon ez mennyire zavar, mert nem szeretné, hogy kellemetlenül érezd magad.


Tehát azért ez egy olyan dolog, ami problémát jelenthet neki is.


Lendülj rajta tovább és kész. Ha majd elkezd megajándékozni téged ezzel azzal, akkor megmondhatod neki, hogy ezt ne, hiszen te nem tudod neki visszaadni mindezt stb.. De egész addig, amíg nem akar neked kocsit, lakást, nyaralást, gyémántot venni, addig kár ezen pörögni.

2016. febr. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nézd... ez úgyis menet közben fog kiderülni.

Szerintem lendülj ezen a kezdeti dolgon túl.

2016. febr. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igazatok lehet :/ Nem kellene ennyit foglalkoznom ezzel... De azért ott van bennem az is, hogy mi van, ha neki lesz azzal baja, hogy én "nem vagyok vele egy szinten" .. ahh mindent túlgondolok.
2016. febr. 21. 13:59
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha majd ő így érzi, akkor az úgy is kiderül, viszonylag hamar. Ne kiálts farkast feleslegesen!


#1

2016. febr. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha ennyire zavar, h sok pénze van, dobd ki és engedd át másnak a pasit, akit nem fog zavarni.
2016. febr. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Sunshinedoll ***** válasza:
90%
Az én jelenlegi párom is piszok gazdag, és de, kellemetlen, hogy ragaszkodik ahhoz, hogy mindig mindent ő fizessen, múltkor elkísért ruhát venni, és azt is ő akarta kifizetni, mert neki ez természetes. Ha elmegyünk bulizni, akkor nem csak, hogy az én italomat vagy belépőmet, de még a barátaimnak is kifizet mindent. Én is hasonló helyzetben vagyok (tanulok, mellette dolgozok), mint te, de igazából én ebből megtanultam nem problémát csinálni, mikor rájöttem, hogy őt ez abszolút nem érdekli. Nem bánja, hogy ő jóval gazdagabb, szívesen vesz nekem dolgokat, önzetlenül fizeti ki a vacsorámat, mert tudja, hogy én is bármikor megtenném neki, ha hagyná.
2016. febr. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha őt nem zavarja, ne foglalkozz ezzel.
2016. febr. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Jóóóvan szánsájndoll, de meddig oké ez a felállás? szerintem tök gáz, hogy direkt erre rendezkedsz be, h a srác fizet mindent, merthogy ez őt úgyse zavarja. Ja. Még nem.

(de lehet, h csak bekamuztad ezt a pasit, hehhe:D)

2016. febr. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nanemar!

Most komolyan - zavar, hogy gazdag?

Elhiszem, hogy nem a penzre hajtasz, tisztelem is benned, de akkor se zavarjom, hogy gazdag. Te nem a penze miatt szereted, hanem azert amilyen.

2016. febr. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem az zavar, hogy gazdag, hanem az, hogy én nem vagyok, és emiatt néha valószínűleg kellemetlenül fogom magam érezni. De igazatok van, nem a pénztárcája, hanem ő a lényeg, meg kell próbálnom ezen túllépni, és nem hozzá méregetni magam anyagilag, meg drámázni. :)
2016. febr. 21. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!