Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megtréfáltam a barátnőmet, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtréfáltam a barátnőmet, de nagyon rosszul sült el, most mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

Nem rég összejöttem egy lánnyal, aki eléggé nem szereti a cigányokat és a zsidókat, szóval ilyen új rasszista jellegű - de úgy vagyok/voltam vele, hogy ameddig nem hangoztat ilyeneket, meg nem kopasz, addig tudom tolerálni.

Ma lefeküdtünk volna és akkor észrevette, hogy körül vagyok metélve (még anno történt fitymaszűkület miatt) és megkérdezte h miért meg ez mi én pedig azt feleltem rá trollból, hogy zsidó vagyok, csak nem akartam mondani, mert tudom, hogy utálja őket.

Nagyon kiakadt meg kioltott és elviharzott engem meg annyira meglepett, hogy annyit se tudtam mondani, hogy csak vicc volt.

Most mit csináljak? Elmondjam neki, hogy nem igaz, vagy.... hagyjam, ha emiatt elhúzott?



2016. febr. 21. 15:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha ekkora troll, akkor hagyjad.
2016. febr. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Mindketten idióták vagytok.:D De én azt hiszem, hogyha ezen ennyire kiakadt, akkor hagynám is a francba.


27N

2016. febr. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
(Ja de azért az igazságot elmondanám neki, hadd főjön a levében:D)
2016. febr. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
100%
Szerintem akiben ilyen értelmetlen gyűlölet van azzal csak bajod lenne hosszabb távon. keress valaki normálisabbat.
2016. febr. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Mivel ez még ennyire a kapcsolat eleje, ezért inkább hagynám a francba. Attól persze elmondhatod neki, hogy amúgy csak vicceltél..
2016. febr. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
93%
Te is nagyon gáz vagy, ha a rasszizmust "tudod tolerálni, amíg nem kopasz"..WTF??? Olvastál már történelemkönyvet, tudod, hova vezetett ez pár évtizede? A volt barátnődről inkább szót sem ejtek. Mit csinálnál vele? Felé se nézz többet, keress egy nem gyűlölködő embert.
2016. febr. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
89%
Eleve össze se jönnék rasszista/antiszemita emberrel. Szerintem jobb az úgy neked, hogy elviharzott. Imádkozz, hogy sose jöjjön vissza.
2016. febr. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Ezen most jót nevettem :D Elképzeltem a helyzetet... Jó nagy gyökér a csaj.

Én hagynám a helyedben. Ne mondd el neki az igazat. Így azt fogja hinni, hogy összejött egy zsidóval, ha nem is tartott sokáig. Szerintem ez neki épp elég nagy büntetés.

2016. febr. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Noren1989 ***** válasza:

Érdekes, érdekes...Most, szerintem ne keresd.

26/F

2016. febr. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 opened paradise ***** válasza:
100%

Elmondanám neki,de folytatni már nem akarnám.

Elkezdeni se.

2016. febr. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!