Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire gondolnátok ebben a szituációban?

Figyelt kérdés
A párom és én több mint 4 éve vagyunk együtt. 6 éve ismerjük egymást. Én már szeretnék eljegyzést ő azt f.@szságnak tartja és csak formaság szerinte. Ő összeköltözés párti. A házasságot ő is szeretné de előtte összeköltözés kell szerinte. Én ebbe nem akarok belemenni nem egy ismerősöm így járt utána azóta is várja az esküvőt mert kifogás időhúzásra mindig van. Szerintetek?
2016. febr. 21. 17:15
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
73%

Összeköltözés előtt minek akarsz eljegyzést, házasságot?! Rengeteg dolog kiderülhet az együttélés alatt, ami miatt a kapcsolat működésképtelenné válik.


Azt persze nem árt tisztázni, hogy márpedig te házasságot akarsz, és más nem felel meg neked. Aztán a srác eldöntheti mit akar..


Viszont nincs nagyobb hülyeség annál, hogy összeköltözés előtt házasodjon az ember.

2016. febr. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
Szerintem is formaság. Én csaj vagyok, de nagyon kíváncsi lennék mégis mit vár sok nő egy eljegyzéstől vagy esküvőtől, hogy még a jó kapcsolatát is hajlandó érte eldobni.
2016. febr. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
Aki kifogásokat keres, az nem az összeköltözés miatt teszi.
2016. febr. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 A kérdező kommentje:
mármint az eljegyzést tartja formaságnak, a házasságot nem. Házasságot elvileg akar csak előtte együtt akar élni. Én nem akarok sokat találkozunk az már felér egy együttéléssel ismerem az életvitelét rigolyáit stb.
2016. febr. 21. 17:26
 5/53 anonim ***** válasza:
Miért vagy ennyire ellene az együttélésnek? Az lenne normális 4 év után, az eljegyzés még várhat.
2016. febr. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
100%
Ezesetben a párod okosabb mint te. Az együttélés teljesen más, minthogy néha találkoztok.
2016. febr. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
74%
"felér egy együttéléssel" :DDD
2016. febr. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 A kérdező kommentje:
Nem néha találkozunk hanem mindennap.
2016. febr. 21. 17:35
 9/53 Költőnő? ***** válasza:
79%
Fáj a butaságod. Komolyan. :DDDD
2016. febr. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem teljes mértékben igaza van a párodnak.
2016. febr. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!