Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális hogy így nem akarok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy így nem akarok erről beszélgetni? Ti mit mondanátok?

Figyelt kérdés

Tervezgettük az összeköltözést, sokat beszélgettünk róla (barátom kezdeményezte sokszor az ilyen beszélgetéseket), de mindig azt mondta a végére vagy ha kérdeztem valamit: de majd meglátjuk, hogy lesz/alakul... majd kiderült... nem tudom mi lesz...

És így nem igazán érzem, hogy törekedne vagy lenne szilárd elképzelése, mit akar, mit szeretne. Oké, tisztában vagyok vele, hogy változnak a dolgok, de azért egy elképzelés szerintem nem árt, én nagyjából tudom hogy mit akarok és mit nem. (de szerintem kb mindenki tudja hogy akar-e pl kisállatot, milyen lakásban élne, mi az amit szeretne) Kicsit elvette a kedvem és most ha felhozná már nincs kedvem beszélni róla, mert tudom, hogy ezeket hozzáteszi és lóg a levegőben az egész, nem érzem hogy lehetne erre építeni úgymond...


2016. febr. 21. 18:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem ebből az jön le, hogy nem igazán izgatja a téma, mármint nem maga az összeköltözés, hanem a procedúra. Abszolút megértelek, nekem is kiábrándító lenne ez a hozzáállás. Remélem, változni fog, sok sikert a költözéshez! :)
2016. febr. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi, én is remélem! :)

Meg ugye hogy kb mikor szeretne, mert már 2 éve együtt vagyunk, ő már rég dolgozik, én a jövő hónaptól ismét. Jó lenne egy támpont, hogy tudjam meddig kell szervezkedni, hogy együtt is legyünk, de ugye a meló rengeteget el fog venni.

2016. febr. 21. 18:31
 3/4 anonim ***** válasza:

Mindenre igy reagál vagy csak erre a témára?

Mert én ezt untan meg tizenév után...majd majd majd....

2016. márc. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sokszor másra is. Ha szervezek valamit vagy felvetem a program lehetőségét, akkor is: majd meglátjuk...
2016. márc. 3. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!