Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kezdek kiégni? Párkapcsolati...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdek kiégni? Párkapcsolati téren nincsen szerencsém

Figyelt kérdés

32 éves vagyok, tönkrement a házasságom, feleségemmel már nem rendezhetőek a dolgok, ezért kezdeményeztem a válást. Viszont mivel ez az állapot nem most kezdődött, hanem egy hosszú út vezetett idáig, úgy érzem nagyon hiányoznak az érzelmek. Hiába sportolok, elfoglalom magam, hétvégéken tálálkozom ismerősökkel, megpróbálok nem ezen agyalni mindig...

De sokszor szinte csak erre tudok gondolni sajnos, hogy nagyon hiányzik valaki. Milyen jó lenne megölelni valakit, odabújni hozzá. Kezdek kikészülni ettől. Mi ez kapcsolat függőség vagy mi?

Sokszor rossz kedvem is van emiatt, pedig szeretném a világot szépnek látni de emiatt úgy érzem nem mindig megy.

Nem vagyok egy lusta ember mindig teszek az ellen ha valami zavar, de ezzel valahogy nem tudok zöld ágra vergődni.

Szerintetek mit kellene tennem?


2016. febr. 23. 13:45
 1/6 anonim ***** válasza:
44%

Részvétem, húzz egy számot és állj be a sorba.


Neked legalább engedte egy nő valaha is, hogy közel kerülj hozzá, én kicsit idősebb vagyok mint te és nekem ez még sosem adatott meg. Gondolom már nem is nagyon fog.

2016. febr. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy hülyeségnek hangzik, meg egy állat nem helyettesíthet egy embert, de szerintem szerezz egy kutyát. :) A legjobb, ha menhelyes, mert iszonyat hálásak tudnak lenni, ha jó helyre kerülnek. Enyhítheti a szeretethiányt.
2016. febr. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Állat nem jöhet szóba sajnos, de egyébként igazad van.
2016. febr. 23. 14:05
 4/6 rrrrrreennnnn ***** válasza:

Szerintem egyàltalàn nem vagy kapcsolatfüggő, csak mert vannak érzèseid.

Megkérdezhetem, miért ment tönkre a hàzassàgod? Biztos-e, hogy nem megmenthető?

Jòl éreznéd magadat egyedül, vagy mindenképp szeretnél egy târsat?Van valami hobbid, ami lefoglal?

2016. febr. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Megtanulni, hogy legyél boldog egyedül...

Azért ment tönkre a kapcsolatod, mert a másiktól várod el, hogy boldoggá tegyen pedig ez oltári hülyeség. Alapból boldognak kéne lenned, amit esetleg egy pár fokozni tud és kiegészíti de nem generálja. Azt neked kell.

2016. febr. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

4 es: megcsalt, és ezt nem tudom tolerálni.

Egyedül van úgy, hogy nincs semmi gond, de mostanában sokszor rámjön hogy hiába minden, nagyon jó lenne ha lenne mellettem valaki. Írtam van hobbim, igaz ritkán tudom művelni, inkább csak nyáron. Most télen viszont elkezdtem megtanulni síelni, csak hogy lefoglaljam magam. Járok biciklizni is ha már nagyon nem tudok mit kezdeni magammal. Nyárra már elterveztem megyek tandemugrásra, várom is nagyon. Nagyobb túrák is tervben vannak, szóval lefoglalom magam. Sokszor azt veszem észre ha nem csinálok valami új dolgot, megőrülök :)


5 ös: abszolút nem vártam el hogy ő tegyen boldoggá. Ő viszont elvárta, tudnék mesélni de nincs értelme, nem erről szól.

Nem vagyok besavanyodva, csak jó lenne ha adhatnék és kapnék is szeretetet. Senkitől nem várom el hogy kirángasson a szürke hétköznapokból, és hogy folyton neki kelljen engem "felvidítani".

Vannak viszont dolgok amik tényleg boldogsággal töltenek el, és hálás lehetek értük az életnek, hogy megadatott, nem is panaszkodom, de valami mégis hiányzik, pedig nem vagyok egy telhetetlen ember.

2016. febr. 24. 00:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!