Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek normális, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális, hogy rosszul érzem magam emiatt?

Figyelt kérdés
a szüleim eléggé konzervatívak és nem is bírják a barátomat, ezért nem jöhet át hozzánk ( meg kicsi a hely is).. Ezért mindig a barátoméknál oldjuk meg a szexet... Már napi szinten járok hozzá, ott vagyok pár órát és hazamegyek ( nem alszom ilyenkor ott). De úgy érzem a szüleinek már elég kínos ez hogy minden nap átjárok szexelni.. szégyellem magam emiatt
2016. febr. 23. 20:35
 1/9 anonim ***** válasza:
35%
Igen, normális. Én is szégyellném magam.
2016. febr. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
az zavar, amit csinálsz, vagy az, hogy ők mit gondolnak róla?
2016. febr. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Miért nem tudjátok máshol megoldani? Vagy mondjuk ritkábban, és akkor menjetek motelba, vagy ha van autó, akkor a szép természet lágy ölében..stb.


Szerintem is elég kínos azért, hogy napi szinten oda jársz ezért.

2016. febr. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Költözzetek össze...
2016. febr. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az en szuleim is total konzervativak, es anno amikor 18 voltam akkor mi a pasimnal csinaltuk ami valami hihetetlenul ciki volt, mert mindent hallottak a vekony falak miatt:-)))


Ilyen beszolasaik voltak, h "nem jo eset a baleset" meg hasonlok, annyira jo h 30 vagyok es nincsenek ilyen gondjaim:-))Viszont anno ennek megvolt a maga varazsa es tokjo visszaemlekezni ra:-)))


Szoval ne fglalkozz azzal, h mit gondolnak, hidd el ezert nem leszel kevesebb a szemukben, ha meg igen az kit erdekel?Nem a szuleid, nem a barataid, ergo irrelevans a velemenyuk:-))

2016. febr. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
én semmi rosszat nem látok ebben. megpróbáltam elképzelni a helyzetet a barátod szüleinek a szemszögéből. úgy sem zavarna.
2016. febr. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem is ciki lenne, de nem is így intézném.
2016. febr. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ugye a szexen kívül mást is csináltok, ha már a barátodnak hívod? A srác szülei is voltak fiatalok, de nem árt, ha látják, hogy mást is csináltok.
2016. febr. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
51%
De most komolyan odamész, kielégíted és hazamész? És ezt minden nap? Se eléd nem megy, se haza nem kísér, se közös program, csak feljársz hozzá dugni? Az szép.
2016. febr. 24. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!