Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek túlkombinálom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek túlkombinálom vagy ez gyanús szerintetek is?

Figyelt kérdés
Párom tegnap olyan kimért volt a telefonba este amikor beszéltünk. Bár mondta hogy szeret hiányzom stb szóval a szokásos dolgokat és több mint fél órát beszéltünk még éjfél után. Én hívtam nem vette fel először utána másodjára is hívtam mondta nem tudott visszahívni valami baj van a telóval mondjuk tényleg rossz már az enyém de ilyen baj nem volt még vele. Korábban volt már hogy ott aludt nála egy lány ismerőse aki nem helybeli csak ott volt elintéznivalója a városban. De mondta a párom hogy nyugodjak meg mert régebben ismeri a csajt mint engem soha nem volt köztük semmi. De a csaj most tuti nem volt ott, mert nem is volt szó róla mint múltkor. Nem tudom parázok. De nem akarom meggyanúsítani volt már olyan hogy azt hittem van ott valaki megint mert akkor is kimért volt erre csak kiderült fáradt volt meg nem volt hangulata mert több mint 1 órás veszekedés lett utána belőle szóval ha lett volna ott valaki tuti nem beszélünk ennyit. De nem tuom szerintetek? Tegnap fél órát beszéltünk éjfél után.
2016. febr. 23. 22:34
 1/7 anonim ***** válasza:
52%

Nem értem mi a problémád?

Mondjuk én nem örülnék ha a pasimnál más nő aludna.

Nálam se alszik más pasi.

2016. febr. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egyszer fordult elő. Én se örültem neki, mondjuk a csaj beteg vizsgálatok miatt kellett ott maradnia a városban. Párom meg mondta lehet nála. Amiatt hiszek neki mert régebben ismeri mint engem és nem volt köztük semmi nem is akartak egymástól semmit sose.
2016. febr. 23. 23:05
 3/7 anonim ***** válasza:
Attól még nem normális, hogy más csaj ott alszik nála. Amúgy szerintem ezt a mostani esetet meg túlparázod.
2016. febr. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ilyen miatt ne aggódj szerintem. Főleg ne veszekedj miatta. Az én párom se mindig ugyanolyan a telefonban. Ráadásul én sokszor nem veszem fel, mert elfelejtettem felvenni a hangot ha hazaértem, vagy ha rossz a hangulatom van, nagyon el vagyok foglalva valamivel akkor nem vagyok jó beszélgetőpartner, de egyáltalán nem azért, mert van valaki nálam. :)

Ok nélkül tényleg ne veszekedj viszont. Én is sokat féltékenykedtem sajnos, de nem szabad, mert tönkreteszi a kapcsolatot. Ha nagyon zavar a viselkedése és gyanakszol, akkor se gyanúsítsd meg, mert lehet te gondolsz bele hülyeséget, hanem csak kérdezd meg, miért viselkedett úgy ahogy.

2016. febr. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igazatok van. És köszönöm a tanácsot. Nem akarok ok nélkül veszekedni, volt már ilyen és akkor én képzeltem többet bele abból lett több mint 1 órás veszekedés telefonon. Szóval túlparáztam. Mondta nem fog nála aludni nyugodjak meg de megbízhatok benne azt mondta nem volt semmi. El is mondta nem mástól tudtam meg.
2016. febr. 23. 23:50
 6/7 anonim ***** válasza:

Már miért ne lenne normális, hogy egy ellenkező nemű ember ott alszik nála, főleg, hogy (emlékszem az előző kérdésre) segítségről volt szó, nem bulizni mentek együtt, csak így sokkal könnyebb volt megoldania a kórházba eljutást a barát lánynak.

Most csak azért, mert barátnőm van, szarjam le az ellenkező nemű barátaimat (akik nekem is segítettek már sokat, akár "szállásadással" is), csak mert hiszti van belőle? Na neeeee...

2016. febr. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Neked is köszönöm utolsó válaszoló! Igazad van, megpróbálom ebből a szemszögből nézni.
2016. febr. 24. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!