Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudom leküzdeni ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom leküzdeni ezt az szörnyű féltékenységet?

Figyelt kérdés

Tobb mint 3 eve vagyok egyutt a baratommal. Az elso evben kb nem is erdekelt ha mas lanyokkal beszel mert ugyvoltam vele hogy ugysem talalkozik veluk. Egyetlen lany volt akire feltekeny voltam, aztan mikor mar 2 eve jartunk kiderult hogy megakart vele csalni de nem talalkoztak vegul, es nem lett semmi. Persze megbeszeltem vele ezeket a dolgokat. De azota nem is beszel semmi mas lannyal, azt a csajt is elasta jo melyre az emlekei koze. Sosem mutat ra semmi jelet hogy megakarna csalni, sot.. folyton bizonygatja ha megvadolom barmivel hogy o tenyleg sosem csinal semmi rosszat. (Egyutt elunk egyebkent) Es az a bajom, hogy hiszek neki, raadasul tudom is hogy sosem csinal semmit. De megis allandoan vadolom, gyanusitgatom de ilyen tok piti hulyesegekkel, pl h miert nezte meg ezt vagy azt a lanyt stb.. es allandoan ebbol adodik minden veszekedesunk.

Elegem van a veszekedesekbol. Es nemtudom hogy miert vagyok ilyen bizalmatlan, tiszta szivbol szeretem, barmit megtennek erte es ebben biztos vagyok. Nemtudom mit kezdjek ezzel a feltekenyseggel, jon a nyar, jonnek a rovid ruhak, a strand, es nem akarom az egesz nyarat ezzel tonkretenni. Gondoltam ra hogy magammal van a bajom, ami nemtetszett magamon azon valtoztattam, es ugyerzem hogy felszabadultam es boldog vagyok. De megis allandoan ugyerzem hogy mindig mindenki jobb nalam a szemeben, kozben semmi jelet nem ad erre. Ugy erzem megorulok ezektol a gondolatoktol, es tonkreteszek mindent. Mit csinaljak? Hogyan tudom megkeresni magamban a problema forrasat? Van valaki aki volt mar hasonlo helyzetben? Segitsetek.

21/L



2016. febr. 24. 11:14
 1/4 A kérdező kommentje:
Elirtam a kerdest, szoval ezt *a szornyu feltekenyseget. :)
2016. febr. 24. 11:15
 2/4 anonim ***** válasza:

Önbizalom hiányban szenvedsz, ezért érzed azt, hogy "mindig mindenki jobb nálam a szemeben.."

Ez HAZUGSÁG! Veled van, téged szeret, úgy fogadott el téged, ahogy vagy, fogd fel végre, és ne hisztizz!


Nézd meg ezt a videót tanulságos lesz számodra: https://www.youtube.com/watch?v=-zRfr2vWoNQ


Olvass sok önismereti, önfejlesztő könyveket, hogy ezáltal magadat is fejlesztve rájöjj, hogy miért csinálod ezt, és hogy hogyan tudnád leküzdeni ezt.


Bízz meg a párodban, szeret téged!

2016. febr. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha már te is felismerted, hogy ez rossz így, sürgősen változtass rajta. Ha másként nem megy, kérd szakember segítségét. Ha még sokáig "piszkálod" ilyenekkel a barátodat, pont emiatt fog félrelépni/elhagyni.
2016. febr. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Alacsony az önbecsülésed, plusz lehet, hogy más a szeretetnyelvetek és neked nem elég ahogy feléd kimutatja az érzéseit. Hallgass Szabó Péter motivációs videókat, neked kell változnod.
2016. febr. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!