Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire izgatja a fiúkat, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire izgatja a fiúkat, ha megbántják a barátnőjüket?

Figyelt kérdés
Nekem lényegében már a kapcsolat eleje óta vannak gondjaim, miszerint a barátomat egyszerűen nem izgatja, ha megharagszom rá. Vagy csak azt mutatja, vagy én már nem tudom... Néha azt érzem, hogy ő képes teljesen kizárni magát egy időre az érzelmi világból. Általában mikor kiakadok valamin, akkor ő nem válaszol (facebookon...) és aznap már nem is nagyon beszélünk. Mi az, hogy őt ez "csak úgy" nem érdekli? A legközelebbi találkozásnál pedig úgy tesz, mintha mi sem történt volna... És több dologra is megkértem, hogy ne csinálja, és tudja, hogy engem zavar, de mikor rosszban vagyunk, vagy akár máskor is mégis csinálja... Ez most egy másik kérdés lesz, de talán én akarom megváltoztatni? Mert lehet ő ezt érzi,pedig igazán nincs így, csak érezni akarom, hogy törődik az érzéseimmel. Most pedig egyszerűen tiltottam az üzeneteit. És ezt rettentő gyerekesnek gondolom, de egyszerűen nem látok más megoldást.
2016. febr. 24. 13:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
:DDD beszarás ugyaneh voltam pár évvel ezelőtt. En ugy gondoltam hogy amiert "hiszteriazik" az hiszti is marad es emiatt nemfogom az idegeimet roncsolni es tovabblepek felette. Persze nem mindent igy kellett volna csinálnom mint kiderult. De az esetek többségében megkimeltem magam az ilyenfajta veszekedesektol amit tudtam másnapra elmúlik. Legalabbis ez voltam én. Lehet kicsit durva de tenyleg apró dolgok voltak
2016. febr. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Ennek a "kapcsolatnak" nincs semmi értelme.

Egyébként jogosan érezheti azt hogy meg akarod változtatni, nem tudod elfogadni. Viszont ha nem tudod elfogadni akkor tovább kell lépni. Az meg hogy letiltottad az üzeneteit arra már nem is tudok mit mondani...

2016. febr. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Szeretted a lányt? És végül miért szakítottatok?
2016. febr. 24. 13:45
 4/20 A kérdező kommentje:
De hogy fogadjam el, hogy ilyen? Csak úgy egyik pillanatól a másikra tesz mindenre.
2016. febr. 24. 13:48
 5/20 anonim ***** válasza:
Igen a sors fintora hogy a mai napig szeretem de oszt a mi titkunk. A szakítás vegeredmyenben az én hibámból adódott mert ellustultam, munka utan nem foglalkoztam vele amennyit megérdemelt volna es azthittem o egy biztos pont nem hagy el aztán pofára estem megerdemeltem bumm. Persze ha kicsit megertobb es kitartobb lett volna lett volna jovonk de nem fogom fel neki csodás éveket töltöttem vele de az elmult. Ajanlom neked ilyenek miatt ne akadj ki.
2016. febr. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Már lassan másfél éve együtt vagyunk, de talán csak nem tudom kezelni a különböző helyzeteket... És rettegek attól, hogy egyik pillanatról a másikra nem fog szeretni. És ezért félek az ilyen viselkedéstől igazán... És most sem tudom mihez kezdjek..
2016. febr. 24. 13:55
 7/20 anonim ***** válasza:
A te barátod egy bunkó paraszt. Az enyém meg se szokott alapból bántani, de ha véletlenül megbántana is bocsánatot kérne azonnal, mert törődik velem és szeret. Te csak úgy vagy a barátodnak, akit jó dugni, de ha gondod van, arra nem kíváncsi, mert nem erre tart...
2016. febr. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Most is úgy érzem, hogy ezzel az egésszel csak magamat büntetem, és nem őt, mert én vagyok az akinek igazán fáj.
2016. febr. 24. 13:56
 9/20 A kérdező kommentje:
Ez nincs így... tudom, hogy szeret engem, és igenis sokat törődik velem, csak ha kiakadok rá valamiért egyszerűen nem foglalkozik velem...
2016. febr. 24. 13:59
 10/20 anonim ***** válasza:
Nem tudjuk hogy milyen dolgok miatt akadsz ki. Íthatnál példákat, mert egyébként lehetsz te is túlzottan hisztis, meg a barátod is bunkó...
2016. febr. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!